Sandalye Yıkama – Şok fiyatlarla yıkama burada
Beğendim 🙂
5 (100%)
7 oy verildi.

Türkiye nin ilk profesyonel sandalye yıkama firması ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayın. Garantili hizmerlerimizle tanışın.

Genel olarak işletmelerde yoğun olarak sandalye kullanımı vardır. Cafelerde Restaurantlarda ve evlerde çok sayıda sandalyeler bulunabilmektedir. Bu gibi eşyaların temizlikleri genelde çok zorlayıcıdır. Özellikle yemek mekanlarında sandalyeler genelde çok çabuk ve çok yoğun kirlenebilmektedir. Temizlikleride bilinçsiz olarak yapıldığında genel olarak daha kötü sonuçlar doğurmaktadır. Peki ne yapmalı sandalyelerin temizliği için? Bu konuda verilebilecek en iyi cevap bu işi mutlaka profesyonellere bırakmaktır. Sandalye yıkama için gittiğimiz bazı mekanlarda acı tecrübelerle karşılaşıyoruz. Örnek vermek gerekirse bir lokanta kendi personelinden sandalyeleri silmesini istemiş, haliyle bu işi bilmeyen personel sandalyeleri bezle silerken temizleme suyunun içine ağartıcı içeren ürenler atmış. Tabii sonuç hüsran. Sandalyeler renk cümbüşüne dönüşmüş. Ufak masraflardan kaçmak isterken daha büyük bedeller ödeyebilirsiniz. Bunu ödemek istemiyorsanız bir bilene danışmanız uygun olucaktır. Bizi sadece yıkama için değil bilgi almak içinde günün her saati arayabilirsiniz.

Her evde ve her işyerinde mutlaka sandalye bulunmaktadır. Sandalyeler özellikle iş yerlerinde yada restaurantlarda çok sık olarak kullanılmakta ve hergün farklı insanlar tarafından kullanılarak mikrop yuvası haline gelmektedirler. Bu duruma çok dikkat etmek gerekir. Toplu kullanım alanında bulunan kumaşlarda yüzlerce çeşit mikrop bulunmaktadır. Bu nedenle belirli zamanlarda bu ürünlerin temizlikleri yapılmalıdır.

sandalye yıkama

sandalye yıkama

Şirketimiz hem işyerlerinize hemde evlerinize sandalye yıkama hizmeti vermektedir. Bu hizmet işyerlerinin dilediği saatte verilmektedir. Misal olarak gündüz çalışan bir restaurantın sandalyelerini gece 24 de başlayarak temizleyebiliriz. Bizim işimiz gücümüz hijyenik yaşam alanları oluşturmak. Siz ne zaman isterseniz biz hizmete hazırız.

sandalye yıkama fiyatları

sandalye yıkama fiyatları

Ulus Koltuk Yıkama - Yatak, Sandalye ve halı yıkama
Yerinde Halı Yıkama - Profesyonel makineler ile kusursuz yıkama