Nişantaşı Koltuk Yıkama – Vip koltuk, yatak, sandalye ve stor perde yıkama
Beğendim 🙂
4.9 (98.46%)
13 oy verildi.

Nişantaşı koltuk yıkama

Günümüzde çok çeşitli mikroplarla karşı karşıyayız. Özellikle artık evlerde Hijyeni sağlamak çok zorlaştı. Sokaklarda yürürken dahi türlü kimyasallar yada mikroplar üzerimize yapışarak evlerimize girerler. Temasta olduğumuz her yere, her eşyaya bu mikropları taşırız. Evlerimizde temizlik yaptığımızda kullandığımız çamaşır suyu tarzında ürünler sayesinde genel olarak tüm eşyaları Hijyenik hale getiririz. Peki ya koltuk, yatak yada sandalyelerinizdede çamaşır suyu kullanabiliyor musunuz ? Kullanamazsınız, çünkü; renkleri karışır görünümü bozulur vb.. Peki nasıl Hijyen sağıyacaksınız? Çözüm Nişantaşı koltuk yıkama servisimiz: Kirli koltukların tek çözüm adresi ve bu noktada ihtiyaç duymuş olduğunuz bütün temizlik taleplerinize canı gönülden karşılık vermekteyiz. Eğer talep ederseniz koltuklarınızı, kanepe gruplarınızı evinizden hiçbir yere kaldırmadan ve yerleşim düzeninizi bozmadan temizlemekteyiz veya koltuklarınızı paketleyerek temizlik tesislerimize götürmekteyiz. Bu işlemler sırasında koltuklarınızın temizliğini yaparken yüksek vakumlu makineler ve özel formüllü kir sökücü temizlik ürünleri kullanmaktayız.

Koltuk takımlarınızın ve çekyatlarınızın temizlikleri genellikle püskürtme ve fırçalama sistemleri ile yapılmaktadır. Koltuklarınızın, kanepe gruplarınızın ve sandalyelerinizin kumaş yapılarına en uygun şekilde kir sökücü şampuanlar ile sert olmayan fırçalar koltuk kir ve lekeleri temizlenmektedir.

Bütün bu işlemlerden sonra koltuklarınız kurulanır ve yepyeni bir görünüme sahip olur ve en önemlisi içerisinde mikrop ve bakteriler koltuklarınızdan uzaklaşmıştır.

Koltuk temizliklerinde kullanılan temizlik malzemeleri kesinlikle kumaşlara veya derilere zarar vermemekle birlikte ömürlerininde uzamasına sebep olur. Bizlere hemen ulaşmak için iletişim adreslerimizden bizleri arayabilirsiniz.

Yerinde Halı Yıkama - Profesyonel makineler ile kusursuz yıkama
Bebek Koltuk Yıkama