Güngören Koltuk Yıkama %100 garantili, en ekonomik fiyatlar
Beğendim 🙂
4.9 (98.82%)
17 oy verildi.
Güngören Koltuk Yıkama

Güngören Koltuk Yıkama

Güngören koltuk yıkama

İstanbul ilçelerinin tümünde hizmet vermekte olan firmamız, Güngören deki şubesiyle de hizmete devam etmektedir. Vermiş olduğumuz hizmetler: koltuk yıkama, halı yıkama, sandalye yıkama, stor perde yıkama ve yatak yıkama dır.

Koltuk yıkama Güngören

Güngören koltuk yıkama şirketimiz 94 yılından beri faal bir şekilde hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetlerin kalitesi tartışılmıyacak kadar özeldir. Bunun yanında diğer temizlik hizmetlerimizde vardır. Bunlar yatak, sandalye ve yerinde yıkama ve temizleme hizmetleridir. Sektörün en bilinen firması olarak her zaman özellikle koltuk alanında öncülük yaptık ve taklit edildik. En iyi yaptığımız iş olan koltuk yıkama alanında biz kalitemizden ödün vermiyerek her zaman en iyi deterjanları ve en iyi makineleri kullanarak kusursuz hizmeti size sunmayı görev edinmiştir.

İstanbul güngören yıkama

İstanbul güngören yıkama

Güngören sandalye yıkama

Güngören sandalye yıkama hizmeti alırken ister istemez çok düşünürüz. Acaba bu firma koltuklarımı temizleyebilir mi? Acaba bu firma koltuklarıma zarar verir mi? Personelleri düzgün insanlar mıdır? Makineleri kalitelimidir? Bu soruları çoğaltmak mümkündür. Firmamızdan hizmet aldığınızda bunların hiç birini düşünmenize gerek yoktur.

Güngören koltuk yıkama fiyatları

Güngören koltuk yıkama fiyatları

Güngören yatak yıkama

Güngören yatak yıkama firmamız yataklarınızı mükemmel temizliği kavuşturur bundan hiç şüpheniz olmasın. Firmamızın kullandığı ürünler yataklarınıza kesinlikle zarar vermez(10 senedir periyodik olarak yıkadığımız yataklar var hiç bir deformasyona uğramadı.). Personellerimiz tamami ile kefil olabiliceğimiz tarzda, işini düzgün yapan, müşteri ilişkilerine azami gayret gösteren insanlardır. Makinelerimizin ise tümü Almanya ve İtalya dan ithal edilen, sektörün en iyi makineleridir.

Güngören halı yatak stor perde yıkama

Güngören halı yatak stor perde yıkama

Firmamıza koltuk yıkattığınız zaman kafanızda hiç bir soru işareti kalmaz. Verdiğiniz kararın doğruluğunu kutlar, koltuklarınızın yeni halini gördükçe mutlu olursunuz. Sormak istediğiniz her türlü soruyu memnuniyetle cevaplarız. Detaylı bilgi ve randevu talepleriniz için lütfen bizi arayın.

Etiler Koltuk Yıkama - Yatak Sandalye Stor perde ve halı yıkama
Şirinevler Koltuk Yıkama %70 e varan indirimlerle