Sandalye Yıkama – Profesyonel hizmetler burada.
Oy ver

Sandalye yıkama

Sandalye yıkama hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 1993 yılından beri tecrübemizle ev ve iş yerlerinin vazgeçilmezi olan sandalyelerinizi kusursuz temizliğe kavuşturuyoruz. En etkili yıkama makineleri ve profesyonel temizleyiciler ile temizliği en kolay hale getiriyoruz.
Sandalyelerinizin temizliği canınızı sıkmasın. Çok kısa zamanlarda en etkili metodlarla sandalyelerinizi bulundukları yerde temizliyoruz. Üstelik garantili bir şekilde! Özellikle cafe, restaurant, otel tarzındaki bol sandalye kullanan ve her gün o sandalyelere ihtiyacı olan işletmeler için, sandalyenin sayısı ne olursa olsun. Çok kısa sürede temizleyip hizmete sunuyoruz. Örnek olarak bir gece 24:00 te mekanınıza gelip 3 saatte yıkama işlemini bitiriyoruz. sabah 08:00 e kadar sandalyeleriniz kullanıma hazır. Durmayın arayın!

Ev, ofis, işyeri, fabrika ve cafe sandalyeleri tarafımızdan uzman ekiplerimizle profesyonel olarak temizlenebilmektedir. Hizmet kalitemiz en üst noktadadır. Kesinlikle memnun kalacağınız bu hizmeti çok kısa zamanlarda müşteri kaybınız olmadan yaptırabilirsiniz. Esnek çalışma saatlerimizle dilediğiniz an hizmet alabilirsiniz. Haftasonu yada resmi tatil günlerindede en ekonomik sandalye yıkama fiyatları ile bizden hizmet alabilirsiniz.

sandalye yıkama fiyatları

Sandalye yıkama fiyatları

Sandalye yıkama fiyatlarımız için sitemizde bulunan fiyatlar bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz whatsapp üzerinden yıkama yaptırmak istediğiniz ürünlerin görüntülerini atarakta fiyat alabilirsiniz.

istanbul sandalye yıkama

istanbul sandalye yıkama

İstanbul yatak yıkama - Antibakteriyel garantili yıkama
Yerinde Koltuk Yıkama