İstanbul Koltuk Yıkama
Oy ver

Dile kolay 21 yıl önce koltuk yıkama denildiğinde İstanbul da dahil kimsenin bu konu hakkında bir bilgisi olamazdı. Aradan geçen uzun yıllar sonucunda artık herkes koltuk yıkama nın ne olduğunu biliyor, bilinçli bir şekilde demode temizlik yöntemlerini kullanmadan işi artık profesyonellere bırakıyorlar. Şu zamana kadar binlerce eve konuk olduk, onbinlerce koltuk temizledik, ama heyecanızmızdan hiç bir şey kaybetmedik. Hala bu işi yaparken il günkü gibi heyecanlı, hala biz bu işi nasıl daha iyi hale getiririz diyecek kadar araştırmacıyız. Tek hedefimiz hizmet sunmuş olduğumuz siz değerli işverenlerimize en iyiyi en ekonomik fiyatlar ile sunabilmek. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmayada devam edeceğiz.

Halikoltukyikama.com firmamız İstanbul genelinde koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Hadımköy den Tuzla ya, Silivri den Kartal a, Kadıköy den Fatih e, kısaca tüm İstanbul ilçelerine 7 gün 24 saat, yaz-kış demeden, yağmur-çamur demeden, bayram-seyran demeden hizmet vermektedir.

Özellikle işletmeler için resmi tatil günlerinde ve resmi bayram tatilleride dahil olmak üzere hizmet vermekteyiz. Tek amacımız müşterilerimizin işini kolaylaştırarak halletmektir. Biz müşterilerimize şu saatte gelelim şu günde gelelim gibi dayatmalarda bulunmayız. Müşterimiz ne zaman uygunsa biz o gün söz verdiğimizi saatte mutlaka orada olarak hizmet veririz.

Kaliteli, güvenceli ve profesyonel koltuk yıkama hizmeti için bizi arayın.

Önemli not: Tüm İstanbul a fiyat farksız hizmet verilir.

Bahçelievler Koltuk Yıkama - Yatak, Sandalye, Halı, Stor Perde Yıkama
Bakırköy koltuk yıkama | Halı, yatak, sandalye ve stor perde yıkama