Fatih Koltuk Yıkama 0212 6798888 Koltuk yıkama fatih fiyatları
Beğendim 🙂
4.6 (92.22%)
18 oy verildi.

Fatih Koltuk Yıkama 0212 6798888 Koltuk yıkama fatih fiyatları

Fatih koltuk yıkama, koltuk yıkama fatih, fatih koltuk yıkama fiyatları, koltuk yıkama nasıl yapılır, en ucuz koltuk yıkama, en iyi koltuk yıkama, koltuk yıkama tavsiye ve koltuk yıkama hakkında bilgiler.

Fatih koltuk yıkama

Koltuk yıkamada koltuğun cinsi ve kumaşına göre uygulama yapılır. 3 çeşit yıkama işlemi vardır. Buharlı yıkama, kuru köpüklü ve sulu  köpüklü yıkama. Müşterilerimizin tercihine göre yıkama yapılır, yalnız yıkama yılda 3 kere yıkama yapılan bir kumaşta buharlı ve kuru köpüklü tavsiye edilir. Yılda 1 yıkanan kumaşa sulu köpüklü tavsiye edilir.

fatih koltuk yıkama

fatih koltuk yıkama

Restaurant ve Cafe koltuğu yıkama

Restaurant ve sık insan sirkülasyonun olduğu mekanlarda sulu köpüklü yapılması uygundur.Günümüzde en çok kullanılan araç ve gereçlerden biri olan koltuk  sandalye ve yataklarımızın sağlığımızın acısından çok önemlidir çünkü günümüzde insan sağlığını tetikleyen mikroplar oldukça yaygındır. Dünyada insan nüfusunun artması herkes için bir tehdit unsuru olarak görülmektedir. Nasıl ki elimizi günde 5 kere yıkamamız gerekiyorsa yılda 3 kere koltuk halı ve yatakları yıkamamız çok mühimdir.  Vaktimizin büyük bir bölümünü yatak koltuk ve sandalyeler de geçirdiğimiz düşünüldüğünde yıkama yaptırmamız elzemdir. Koltuk yıkama da kullanılan makine ve ekipmanlar çok önemlidir. Koltuk yıkama makinesinin vakum gücü, yıkamamanın ne kadar sağlıklı olduğunu gösteririr. Koltugun süngerine kadar nüfus etmesi gerekmektedir. Her piyasada olduğu gibi koltuk yıkamada da merdiven altı firmalar vardır. Bu firma görünümlü şahıslardan uzak durmak gerekmektedir. Kullanılan ürünler ve ekipmanlar sağlığımızı ve koltuklarımıza zarar verir, o yüzden mağdur olmamak için dikkat etmek gerekir. Kullanılan ekipmanlarda koltuk yıkama şampuanı ve leke sökücüler de kesinlikle asitik olmaması gerekmektedir. Fatih koltuk yıkama hizmetimiz 10 yıldır aralıksız saat farkı gözetmeksizin devam etmektedir. Fatih koltuk yıkama ekiplerimiz çok titiz ve bakımlıdır. Fatih personelimiz firmamımızın en eski çalışan güvenilir ekiplerimizden birtanesedir.

koltuk yıkama fatih

koltuk yıkama fatih

Fatih koltuk yıkama fiyatları

Fatih koltuk yıkama fiyatlarını olabildiğince Minumum seviye’de tutmaya çalışıyoruz. Bizim fiyat politikamız her zaman en uygunu fiyata en iyi hizmeti verebilme şeklinde planlanmaktadır. Koltuk yıkama fiyatlarımız 100₺ den başlayarak, koltuk büyüklüğü, minder sayısı ve kumaş cinsini göz önünde bulundurularak değişkenlik göstermektedir.Türkiye de koltuk yıkama nın öncü firması olan Kolay temizlik firmamız şubelerini her geçen yıl genişleterek en ekonomik fiyatlarla koltuk yıkama hizmeti vermeyi hedef edinmiştir. Bu doğrultu da İstanbul un her ilçesine bir koltuk yıkama şirketi açarak servis ücretlerini kaldırdık. Bu şubelerimizden biride Fatih koltuk yıkama şubemizdir.

Fatih’te Koltuk yıkama alanında koca 25 seneyi dolduran şirketimiz hakkında detaylı bilgilere bu yazıyı okuyarak ulaşabilirsiniz. Fatih’te yıkama hizmeti sunan firmamız, sizlere ihtiyacınız olan en iyi kalite ve en ekonomik hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Alanlarında uzman personel ekibimiz, koltuk, kanepe takımlarınızda ve sandalyelerinizi tertemiz bir hale getirerek adeta ilk gün aldığınız görünüme getirecektir. Koltuk takımlarınız temizlendikten sonra gözlerinize inanamayacaksınız.

fatih koltuk yıkama fiyatları

fatih koltuk yıkama fiyatları

Fatih Yerinde Halı Yıkama

Fatih yerinde yıkama servisimiz ilçemizde bulunan tüm evler ve ibadethanelerde, Kuran Kurslarında bulunan halıları üstün teknolojisi ile yerinde yıkamaktadır. Yerinde temizleme hakkında detaylı bilgiler için bizi arayabilirsiniz.

Fatih yatak yıkama

Fatih yatak yıkama servislerimiz Resmi tatil günleri dahil olmak üzere hizmet vermektedirler. Yatak yıkama oldukça hassas bir işlemdir. Kullanım amacı nedeniyle koltuklardan dahi fazla özen gösterilmesi gerekmektedir. Yatakların yıkama ürünlerine çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Yataklar üzerlerinde oldukça fazla zaman geçirdiğimiz eşyalarımız olduğundan dolayı temizlikleri çok önemlidir. Özellikle yaz aylarında terlediğimizde ve vucudumuzun ölü deriyi atması ile bir çok bakteri ve mite üremesine neden olmaktadır. Bu nedenle mutlaka periyodik olarak cinsine uygun olarak yıkanması gerekmektedir. Yatak yıkama işlemini sıradan şampuanlar ile yapsanız dahi bir sonuca varamazsınız. Yatak temizliğinin özel şampuanları vardır, bu şampuanlar yatak cinsine göre özenle seçilmeli ve yataklar aynı özenle ve cinsine uygun şekilde yıkanmalıdır.

Fatih sandalye yıkama

Fatih sandalye yıkama nasıl yapılır?

Sandalye yıkama özel makine ve şampuanlarla yapılan bir işlemdir. Ev hanımlarının göz bebekleridir. Misafirlerin ağırlandığı en önemli eşyalardandır. Temizliği çok önemlidir. Evimizi gösteren en önemli eşyalardan biridir. Aynı şekilde ofislerdeki ofis sandalyeleri, restaurant ve cafelerde bulunan sandalyeler de periyodik olarak temizlenmesi gereken eşyalarımızdır. Sandalye kirlendiğinde çok beklenilmeden gerekli temizlik hizmetini almanızı tavsiye ediyoruz. Lekesi üzerinde uzun süre duran sandalyelerin temizliği zorlaşmaktadır. Bu nedenle belirli periyotlar da mutlaka yıkatınız. Sandalyeler bulundukları yerde temizlenebilen eşyalardır. Profesyonel ekiplerimiz yıkama yaptırmak istediğiniz yere gelerek yıkama yapmaktadırlar. Kumaş cinsine göre ürün seçilir, sandalyeye püskürtülür, özel fırçalarla fırçalanarak kir ve lekeleri kusturulur ve profesyonel makineler ile kir ve leke emilir, durulaması yapılarak kullanıma hazır hale getirilir. Tüm işlemlerimiz firmamızın garantisi altındadır.

fatih sandalye yıkama

fatih sandalye yıkama

Şayet sizlerinde koltuk takımları ve kanepe gruplarınız kirli ise ve üzerlerinde çeşitli lekeler var ise bunları hiç ama hiç dert etmenize gerek yok. Sizlere bu konuda en doğru ve güvenli çözüm paketleri sunuyoruz. Kullanmış olduğumuz özel kimyasal ve doğa dostu temizlik ürünleri ile koltuk kumaşlarınızın hassaslığına uygun temizlik yapmaktayız.

Evlerinizde şayet evcil hayvanlar var ise bununda yanında ufak bir çocuğa sahipseniz mutlaka ve mutlaka hijyen konusuna çok önem vermelisiniz. Şüphesizki evinizde en çok toz toplayan eşyalardan ve en çok mikrop barındıran eşyalardan biridir koltuklar ve temizlikleri çok önemlidir. Koltuk takımlarınızın aralarında birikmiş olan tozlar, hayvanlarınıza ait kıllar ve bunlara benzer olumsuz içerikler çoçuklarınızın ve sizin sağlığınızı tehlikeye atabilir.

Fatih stor perde yıkama

Fatih stor perde yıkama servislerimiz iki şekilde yıkama hizmeti vermektedir.

Fabrikada stor perde yıkama

Dilerseniz stor perdelerinizi alarak fabrikamıza götürebiliriz. Servisimiz gelerek stor perdelerinizi söker. Paketleyerek fabrikaya alır. Fabrikamızda şekline uygun biçimde yıkama yapılarak kurutma odasında kurutulur. Storlar kuruduktan sonra servisimiz evinize gelerek storlarınızı yerlerinde monte eder.

Yerinde stor perde yıkama

Servislerimiz evinize gelerek makinelerimiz ile stor perdelerinizi yerinde yıkayabilirler. Bu işlem oldukça kısa zaman da tamamlandığı için eviniz yada işyeriniz perdesiz kalmaz. Storlarınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Her iki işlem de fiyat farkı yoktur. İsterseniz evinizde isterseniz fabrikamızda, siz nasıl isterseniz storlarınızı o şekilde yıkıyoruz.

İstanbul’da bulunan ve kendini bu işe adayan Fatih koltuk yıkama servisimiz, edinmiş olduğu bilgi birikimini ve tecrübelerini sizlerle paylaşmak için hazır. Bizlere bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

Fatih en ucuz koltuk yıkama

Fatih en ucuz koltuk yıkama hizmetiniz bizden alabilirsiniz. İlk hedefimiz her keseye hitap edecek şekilde koltuk yıkamaktır. Koltukların fiyatlandırmaları konusunda oldukça hassas olduğumuzu bilmenizi isteriz. En ucuz koltuk yıkama hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Fatih en iyi koltuk yıkamacı

Fatih en iyi koltuk yıkamacı araması yapan kişilerin genellikle ulaştığı firma biz oluyoruz. Binlerce memnun müşterimiz vasıtası ile bir çok yeni müşteri kazandık ve kazanmaya devam ediyoruz. İşimizi en iyi şekilde müşterilerimize sunmaya gayret ediyoruz. Her yıkama yaptığımız koltuğa firmamızın garantisini veriyoruz. Bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliğimiz, müşterimiz memnun kalmadığın da ücretsiz olarak ikinci servis yollamamızdır. Koltuğunuz tertemiz olana kadar yanınız da olduğumuzu unutmayın.

 

Başakşehir'in Koltuk Yıkama Firması - 02126798888
Bayrampaşa Koltuk Yıkama - Stor perde halı sandalye yıkama