Türkiye de koltuk yıkama nın öncü firması olan Kolay temizlik firmamız şubelerini her geçen yıl genişleterek en ekonomik fiyatlarla koltuk yıkama hizmeti vermeyi hedef edinmiştir. Bu doğrultu da İstanbul un her ilçesine bir koltuk yıkama şirketi açarak servis ücretlerini kaldırdık. Bu şubelerimizden biride Faih koltuk yıkama şubemizdir.

Fatih koltuk yıkama

Fatih koltuk yıkama

Fatih te Koltuk yıkama alanında koca 25 seneyi dolduran şirketimiz hakkında detaylı bilgilere bu yazıyı okuyarak ulaşabilirsiniz. Fatih koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız, sizlere ihtiyacınız olan en iyi kalite ve en ekonomik hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Alanlarında uzman personel ekibimiz, koltuk, kanepe takımlarınızda ve sandalyelerinizi tertemiz bir hale getirerek adeta ilk gün aldığınız görünüme getirecektir. Koltuk takımlarınız temizlendikten sonra gözlerinize inanamayacaksınız.

Fatih Yerinde Halı Yıkama: Fatih yerinde yıkama servisimiz ilçemizde bulunan tüm evler ve ibadethanelerde, Kuran Kurslarında bulunan halıları üstün teknolojisi ile yerinde yıkamaktadır. Yerinde temizleme hakkında detaylı bilgiler için bizi arayabilirsiniz.

Fatih koltuk yıkama fiyatları

Fatih koltuk yıkama fiyatları

Şayet sizlerinde koltuk takımları ve kanepe gruplarınız kirli ise ve üzerlerinde çeşitli lekeler var ise bunları hiç ama hiç dert etmenize gerek yok. Sizlere bu konuda en doğru ve güvenli çözüm paketleri sunuyoruz. Kullanmış olduğumuz özel kimsayal ve doğa dostu temizlik ürünleri ile koltuk kumaşlarınızın hassaslığına uygun temizlik yapmaktayız.

Fatih halı yatak sandalye stor perde yıkama

Fatih halı yatak sandalye stor perde yıkama

Evlerinizde şayet evcil hayvanlar var ise bununda yanında ufak bir çocuğa sahipseniz mutlaka ve mutlaka hijyen konusuna çok önem vermelisiniz. Şüphesizki evinizde en çok toz toplayan eşyalardan ve en çok mikrop barındıran eşyalardan biridir koltuklar ve temizlikleri çok önemlidir. Koltuk takımlarınızın aralarında birikmiş olan tozlar, hayvanlarınıza ait kıllar ve bunlara benzer olumsuz içerikler çoçuklarınızın ve sizin sağlığınızı tehlikeye atabilir.

İstanbul’da bulunan ve kendini bu işe adayan Fatih koltuk yıkama servisimiz, edinmiş olduğu bilgi birikimini ve tecrübelerini sizlerle paylaşmak için hazır. Bizlere bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

Başakşehir Koltuk Yıkama - Yatak sandalye stor perde halı yıkama
Bayrampaşa Koltuk Yıkama - Stor perde halı sandalye yıkama