Çekyat yıkama 02126798888 02164601239 Kanepe yıkama
Beğendim 🙂
4.5 (90%)
4 oy verildi.

Çekyat yıkama 02126798888 02164601239 Kanepe yıkama

Çekyat Yıkama Nasıl Yapılır ?

Kanepe yıkama oldukça hassas ve profesyonellik gerektiren bir iş. Ekibimiz kanepe kumaşları konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Çünkü hangi kumaşa hangi kimyasal madde kullanacağı bilinmezse kanepeniz zarar görebilir. İşte biz bu noktada size garanti vermenin gururunu yaşıyoruz. Çekyatlarınızı bu iş için özel olarak tasarlanmış yüksek güçte vakum makinasıyla ve gene kanepelere özel yıkama şampuanları ile yıkıyoruz. Bununla da yetinmiyor bakterileri öldüren bitkisel ilaçlarla dezenfekte ediyoruz. Özellikle çocuklu ailelerde çocukların elleri yağlıyken kanepeye temas etmesi sonucu yer yer yağ lekeleri de tespit edilmektedir. Bu lekeler için ise yağ katman arındırıcılar kullanıyoruz. Çekyatın büyüklüğüne, kumaşın cinsine ve detaylarına göre 2 ile 5 saat süre zarfında yıkama işlemini bitiriyoruz. Ekibimiz işini bitirdiğinde mikroplardan ve lekelerinden arınmış mis kokulu kanepelerinizde eskisinden daha huzurlu zaman geçirip konforun tadını çıkarabiliyorsunuz.

Çekyat yıkama işlemi size uzun vadede ekonomik katkı da sağlıyor. Çoğu evde yanlış temizleme sonucu kanepe kumaşı zarar gördüğü için ya da çıkmayan lekelerden dolayı kumaş değiştirme işlemi yapılır ki bu iş oldukça masraflı. Oysaki firmamızın İstanbul’daki en ekonomik fiyatlarıyla, belirli periyotlarla kanepelerinizi bize yıkatırsanız çok uzun süre yeni gibi kullanabilirsiniz. Kumaş değiştirme, yeni çekyat alma gibi masraflardan da kurtulmuş olursunuz. Siz kanepelerinizin keyfini çıkarın, temizliğini bize bırakın.

Kanepe yıkama

Günümüzde kanepeler salondaki yerini koltuklara bırakmış olsa da oturma odalarının tartışmasız lideri. Oturma odaları da insanların günün yorgunluğunu attığı keyfince yiyip içtiği, çocukların bağımsız hareket edebildiği sonuçta da evin en çok kirlenen odası. Evinizde belirli aralıklarla çekyatları elektrikli süpürgeyle süpürüp, sonrasında silseniz dahi biliyor musunuz tek yaptığınız kirlerin kanepenin iç taraflarına saklanmasını sağlamak.

Çekyat yıkama mutlaka profesyonel bir kadro tarafından, doğru teknikler ve doğru malzeme kullanılarak yapılması gereken bir iş. Biz Mistem firması olarak bu işte iddialıyız. İşini bilen, güleryüzlü ve titiz çalışan kadromuzla sizin belirlediğiniz zaman dilimi içinde evinize geliyor ve kısa bir süre içerisinde kanepelerinizi yepyeni bir görünüme kavuşturuyoruz. Kanepe yıkama işlemi sadece temiz bir görünüm için değil hijyen açısından da çok önemli. Çünkü çekyatlarımız gözümüzle göremediğimiz çok sayıda mikrop ve bakteri barındırabiliyor.

kanepe yıkama

kanepe yıkama

Çekyat yıkama fiyatları

Çekyat yıkama fiyatları kumaşa ve çekyatın büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Standart 1 adet çekyatın yıkanma fiyatı ortalama olarak 50₺ dir. Tabi bazı cins kumaşlar da bu fiyat değişebilmektedir. Net bilgiyi müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.Bunun yanında whatsapp bilgi hattımız çekyat resmini göndererek fiyat almanız da mümkündür. Whatsapp numaramız 05322333369 dur. Bu numara üzerinden atacağınızın koltuk resmi ile anında fiyat alabileceksiniz.

çekyat yıkama fiyatları

çekyat yıkama fiyatları

Buharla çekyat yıkama

Buharla çekyat yıkama hizmetimiz ile çekyatlarınızı tam hijyenik hale getiriyoruz. Profesyonel buharlı koltuk yıkama makinelerimiz vermiş olduğu şok buharla koltuklarınızı hem temizler hem hijyen açısından kusursuz hale getirir. Yaşanılabilir bir ev için buharlı yıkama yı sizlere tavsiye ediyoruz.

İstanbul kanepe yıkama

İstanbul kanepe yıkama hizmetimiz ile Yılın 365 günü bizden kanepe yıkama hizmeti alabilirsiniz. Firmamız verdiği her hizmeti garantili olarak sunmaktadır. Biz 24 yıllık bir firmayız ve bu yılların bize vermiş olduğu tecrübe ile sizlere hizmet veriyoruz. Kanepe yıkama işiniz de kesin sonuç arıyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunda bizleri arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere gerekli bilgileri verecektir. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz müşteri koltuğu beğenmez ise ücret almamamızdır. Mutlaka memnun kalacağınız bir hizmeti size vermeyi taahhüt ediyoruz.

 

Deri koltuk yıkama
Yerinde Halı Yıkama