Kanepe – Çekyat Yıkama Bizim İşimiz

Günümüzde kanepeler salondaki yerini koltuklara bırakmış olsa da oturma odalarının tartışmasız lideri. Oturma odaları da insanların günün yorgunluğunu attığı keyfince yiyip içtiği, çocukların bağımsız hareket edebildiği sonuçta da evin en çok kirlenen odası. Evinizde belirli aralıklarla çekyatları elektrikli süpürgeyle süpürüp, sonrasında silseniz dahi biliyor musunuz tek yaptığınız kirlerin kanepenin iç taraflarına saklanmasını sağlamak.

Çekyat yıkama mutlaka profesyonel bir kadro tarafından, doğru teknikler ve doğru malzeme kullanılarak yapılması gereken bir iş. Biz Mistem firması olarak bu işte iddialıyız. İşini bilen, güleryüzlü ve titiz çalışan kadromuzla sizin belirlediğiniz zaman dilimi içinde evinize geliyor ve kısa bir süre içerisinde kanepelerinizi yepyeni bir görünüme kavuşturuyoruz. Kanepe yıkama işlemi sadece temiz bir görünüm için değil hijyen açısından da çok önemli. Çünkü çekyatlarımız gözümüzle göremediğimiz çok sayıda mikrop ve bakteri barındırabiliyor.

Kanepe yıkama

Kanepe yıkama

çekyat yıkama

Çekyat yıkama

Çekyat Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Kanepe yıkama oldukça hassas ve profesyonellik gerektiren bir iş. Ekibimiz kanepe kumaşları konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Çünkü hangi kumaşa hangi kimyasal madde kullanacağı bilinmezse kanepeniz zarar görebilir. İşte biz bu noktada size garanti vermenin gururunu yaşıyoruz. Çekyatlarınızı bu iş için özel olarak tasarlanmış yüksek güçte vakum makinasıyla ve gene kanepelere özel yıkama şampuanları ile yıkıyoruz. Bununla da yetinmiyor bakterileri öldüren bitkisel ilaçlarla dezenfekte ediyoruz. Özellikle çocuklu ailelerde çocukların elleri yağlıyken kanepeye temas etmesi sonucu yer yer yağ lekeleri de tespit edilmektedir. Bu lekeler için ise yağ katman arındırıcılar kullanıyoruz. Çekyatın büyüklüğüne, kumaşın cinsine ve detaylarına göre 2 ile 5 saat süre zarfında yıkama işlemini bitiriyoruz. Ekibimiz işini bitirdiğinde mikroplardan ve lekelerinden arınmış mis kokulu kanepelerinizde eskisinden daha huzurlu zaman geçirip konforun tadını çıkarabiliyorsunuz.

kanepe çekyat yıkama fiyatları

kanepe çekyat yıkama fiyatları

Çekyat yıkama işlemi size uzun vadede ekonomik katkı da sağlıyor. Çoğu evde yanlış temizleme sonucu kanepe kumaşı zarar gördüğü için ya da çıkmayan lekelerden dolayı kumaş değiştirme işlemi yapılır ki bu iş oldukça masraflı. Oysaki firmamızın İstanbul’daki en ekonomik fiyatlarıyla, belirli periyotlarla kanepelerinizi bize yıkatırsanız çok uzun süre yeni gibi kullanabilirsiniz. Kumaş değiştirme, yeni çekyat alma gibi masraflardan da kurtulmuş olursunuz. Siz kanepelerinizin keyfini çıkarın, temizliğini bize bırakın.

Deri koltuk yıkama
Yerinde Halı Yıkama