Ataköy Koltuk Yıkama Ücretsiz Servis, Garantili Hizmet
Beğendim 🙂
4.7 (94.29%)
14 oy verildi.

Ataköy Koltuk Ve Sandalye Yıkamada Yeni Yöntemler

Bahar ve yaz ayları özellikle temizlik yapılan dönemlerdir. Bahar temizliğinin başladığı şu günlerde evimizin her köşesini şöyle bir elden geçirmek ve kışın tozunu kirini temizlikle atmak isteriz. Yapacağımız temizliğin belli olmasını ve evin her yerinin temizlik kokmasını isteriz. Eskiden elimizle sildiğimiz koltuklarımızı artık halı koltuk yıkama şirketlerine verip yıkattırıyoruz. Böylece bizim günlerce uğraşıp da bitiremediğimiz temizliği bu şirketler sayesinde kısa sürede ve oldukça etkili temizlikle bitirmiş oluruz. Halılarımızın yıkanmasında özellikle derinlemesine temizlik ve bu temizliğin sonunda koltuklarımızın parlak görünmesi ve kokusunun güzel olması önemlidir. Bize en yakın olan Ataköy koltuk yıkama servisini evimize çağırıp koltuklarımızın temizliğini yaptırabiliriz. Bunun yanında evimizde bulunan sandalyelerin de temizliğini Ataköy sandalye yıkama servisine vererek temizletebiliriz.

Ataköy koltuk yıkama fiyatları

Ataköy koltuk yıkama

Ataköy Yatak Yıkama Servisi İle Yataklarımız Tertemiz
Evlerimizde belki de temizliği en zor olan eşyalarımız yataklarımızdır. Yataklarımız günün yarısını üzerinde geçirdiğimiz için çok fazla kirlenmektedir. Bu sebeple de temizlerken üzerinde durmamız gereken ve temizlerken de zorlandığımız eşyalardır. Bu sebeple yataklarımızın temizliğini Ataköy yatak yıkama servisi ile yaptırırsak oldukça temiz olacağına emin olabiliriz. Yataklarımızın üzerinde bulunan tüm tozları ve mikropları derinlemesine vakumlayarak aldığı için oldukça temiz bir yatak veriyorlar bize. Gece boyu kullandığımız ve üzerinde uyuduğumuz yataklarımız tertemiz olacaktır.

Ataköy yatak yıkama fiyatları

Ataköy yatak yıkama

Ataköy Stor Perde Yıkama İle Odalarımız Çok Aydınlık

Bir evi güzel gösteren en önemli şey perdelerdir. Odamızdaki perdeler temiz ise odamız aydınlık olacaktır. Evlerimizde eskiden tüller ve perdeler pencerelerimizi kaplarken şimdilerde stor perdeler her odamızın penceresinde farklı farklı renk ve desenlerle odalarımızı süslemektedir. Stor perdelerimizi kendimiz temizleyemeyiz. Bu sebeple bu perdelerin temizliğini Ataköy stor perde yıkama servisine vererek yıkatabiliriz. Perdelerimiz tertemiz bir şekilde evimize gelecektir.

ataköy stor perde yıkama fiyatları

Ataköy stor perde yıkama

Yeşilköy koltuk yıkama %50 ye varan indirimler
Çobançeşme Koltuk Yıkama