Ortaköy Koltuk Yıkama 02122844563 VİP Koltuk Yıkama Hizmeti
Beğendim 🙂
4.1 (82.5%)
8 oy verildi.

Ortaköy Koltuk Yıkama 02122844563

Koltuk temizleme hizmetini 25 yıldır kesintisiz olarak veriyoruz. Bu büyük tecrübemiz ile koltuklarınızı temizlemeye talibiz. İstanbul’un en geniş servis ağına sahip koltuk yıkama şirketi ile aynı gün koltuklarınızı yıkatabilirsiniz. VİP servislerimiz sayesinde aradığınız gün saatler içerisinde evinize koltuk yıkama servisimizi yolluyoruz. Ortaköy koltuk yıkama şubemiz günün her saati esnek çalışma saatleri ile hizmet veriyor. Acil ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz. Saat farketmeksizin hizmet verdiğimizi unutmayın.

Ortaköy koltuk yıkama

Ortaköy koltuk yıkama

Koltuk yıkama işleminin yalnızca evlere özgü olmadığı Ortaköy koltuk yıkama hizmetleriyle işyerlerinizdeki ve evinizdeki koltuklarınızı hatta arabalarınızdaki koltuklarınızı bile yıkanması üzere daha doğrusu derinlemesine yıkanması için bizlere teslim edebilirsiniz. Koltuklarını kendi yıkayan kişiler elle yıkamanın verdiği yorgunluğu, derinlemesine temizliğin aksine koltuklarında söz konusu olan kirin içeriye itilip temizlenememesine, verilen deterjan paralarına ve zaman kaybına üstüne de kurumasını beklemeye gerek duymasınlar diye bizler varız. Dolayısı ile bir yerlerde yıkanacak koltuklar varsa adres her daim İstanbul Koltuk Yıkama fabrikası olarak bizler olmalıyız.

Koltuk yıkama fiyatları

Koltuk yıkama hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimizden en sık gelen soru koltuk yıkama fiyatları hakkındadır. Genellikle müşterilerimiz biz evlerine gelmeden önce koltukları ne kadara yıkadığımızı öğrenmek isterler. Bu çoğu zaman için mümkündür. Ama koltuk kumaş cinsinin bilinmesi gerekmektedir.

Koltuk yıkama işleminde fiyatlandırma; koltukların ne şekilde yıkanacağı ve yıkama da hangi şampuan ve leke çıkarıcıların kullanılması ile ilintilidir. Standart koltuk takımları genellikle 100 – 120₺ arasında yıkanıyor. Tay tüyü koltuk takımları 130-150₺ arasında, kadife koltuklar 120-150₺ arasında yıkanmaktadır. İpek koltuklar 200-300₺ arasında fiyatlarla yıkanmaktadır. Bu böyle çoğaltılabilmektedir. Net fiyat almak isteyen müşterilerimizden WhatsApp üzerinden resimde isteyebilmekteyiz. Sizin koltuğunuzun ne kadara yıkanacağı hakkında bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsiniz. En ucuz , en ekonomik, kampanyalı koltuk yıkama fiyatları için bizi takip edin.

Yatak yıkama

Sizleri yataklarınız da bulunan tüm mite ve bakterilerden kurtarıyoruz. Yatak yıkama hizmetimiz ile her gün hizmetinizdeyiz. Antibakteriyel yıkama sistemimiz ile yataklarınızı kusursuz Hijyen le buluşturuyoruz. Yatakların temizlik konusundaki hassaslığı diğer tüm eşyalara nazaran daha fazladır. Zira yataklar vakit geçirilen, uyunan, yüzünüzün değdiği, üzerindeki bakterilere en yakın olduğunuz eşyalarınızdandır. Düzenli olarak temizliği hak eden daha doğrusu zorunlu kılan yataklarınız için Ortaköy yatak yıkama hizmetlerimizi ortaya koyuyoruz. Dilerseniz hizmetlerimizden yararlanıp her türlü kire, lekeye ve en önemlisi görünmeyen bakterilere son verdiğimiz yataklarınıza huzur içinde sahip olabilirsiniz. Son olarak yatak temizliğinin göz ardı edildiğinde birtakım hastalıkları da beraberinde getirdiğinin bilincinde olmalısınız.

Ortaköy yatak yıkama

Ortaköy yatak yıkama

Sandalye yıkama

Yıkama hizmetleri konusunda tecrübesi olan kaliteli hizmet sunmakla görevli elemanlarımız eşliğinde sizlere yönlendirdiğimiz Ortaköy sandalye yıkama hizmetlerimiz ile sandalyelerinizin temizlenmesi gerektiğinde anında yanınızda olmaktayız. Sandalye temizliğiniz gibi stor perde temizliğinizde de yardımcınız olan Ortaköy stor perde yıkama hizmetlerimizi de yanınızda olması için sizlere sunarken perdelerinizde de sandalyelerinizde de hiçbir şikâyeti beraberinde getirecek bir işleme izin vermemekteyiz. Yıkama işlemlerimizde tercihimiz olan sağlığa uygun deterjanlar ile ilgi görürken müşterilerimizin oldukça memnun kaldıkları yıkama hizmetlerimizin devamlılığını sağlamayı yani hizmetlerimizle süreklilik göstermeyi hedeflemekteyiz.

Cafe koltuğu yıkama

Özellikle iş yerleri içinde gece hizmet veriyoruz. Örneğin bir cafenin koltuklarını gece yıkayarak müşteri kaybını sıfırlıyoruz. Sabah işletmenize geldiğinizde koltuklarınızı tertemiz ve aynı zamanda kuru buluyorsunuz. Ayrıcalıklı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayın. Cafe koltuğu yıkama işleriniz için işletmenize gelerek ön keşif yapıyoruz. Koltuk ve sandalyelerinizin nasıl yıkanacakları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Fiyatlandırma yapıldıktan sonra yıkama işlemlerini hemen başlatıyoruz.

Küçükçekmece Koltuk Yıkama 02126798888 En ucuz koltuk yıkama fiyatları
Halı ve koltuktan çay lekesi nasıl çıkar ?