Florya Koltuk Yıkama 0212 6798888 Koltuk yıkama fiyatları florya
Beğendim 🙂
5 (100%)
14 oy verildi.

Florya Koltuk Yıkama 0212 6798888 Koltuk yıkama fiyatları florya

Profesyonel temizlik mi arıyorsunuz ? Doğru yerdesiniz. Türkiye nin en teferruatlı koltuk yıkama firmasına hoşgeldiniz. Sulu sistem yıkama, kuru köpüklü yıkama yada buharlı yıkama. Koltuğunuzun cinsi hangi yıkama şekline uygun ise o şekilde yıkama yapıyoruz. Koltuklarınızı bilinçsiz ellere teslim etmeyin. Piyasa da maalesef bu sektörü kötüye kullanan, bir şirketi dahi olmadan illegal yollarla bu hizmeti veren bir çok kişi vardır. Maalesef bu kişiler yüzünden bir çok kişi mağdur edilmiş, koltukları kullanılmayacak duruma gelmiştir.Maalesef son pişmanlık fayda etmiyor. Koltuk yıkama işi yaptırmadan önce detaylı araştırmalar yapın ve en doğru firmaya koltuklarınızı teslim edin. Bilinçsizce yapılmaya çalışılan işlemlerin sizi üzeceğini unutmayın.

Florya en güzide semtlerinden biridir. Bu semtte koltuk, sandalye, yatak, perde gibi ev eşyalarımızın yıkanmasında İstanbul Koltuk Yıkama şirketi oldukça iyi sonuçlar çıkarmaktadır. Bu eşyalarımızın temizliğinde evlerimizde bizler halı yıkama makinesi veya elle temizlik yaparken bu eşyaların derinlemesine temizlenmesi mümkün değildir. Özellikle koltuklarımızın temizliği çok zordur ve yapılan temizliğin görünmesi bazen mümkün olmamaktadır. Bu semtte bulunan Florya koltuk yıkama servisi ile evimizdeki koltukları derinlemesine temizletebiliriz. Şirketi evimize davet edip koltuklarımızın temizliği yaptıklarında koltuklarımız oldukça parlak ve çok güzel kokulu bir şekilde bize teslim edilecektir. Ayrıca aynı şirket evdeki sandalyelerimizi de yine aynı şekilde derinlemesine ve mis kokulu bir şekilde temizleyip bize teslim edeceklerdir.

Florya koltuk yıkama

Florya koltuk yıkama

Florya Koltuk yıkama nasıl yapılır ?

Koltuk yıkama nasıl yapılır sorusunu cevaplıyalım. Öncelikle mecbur kalınmadığı sürece yıkama işleminde kullanılan ürünlerin asidik ürünler olmamasına dikkat edilmelidir. Koltukları temizlerken kumaşlarına zarar vermemek en önemli noktadır. Bu sebeple malzeme seçimi ve kullanılan yıkama şampuanları çok önemlidir. Koltuk yıkama hizmetini verecek personel tam donanımlı olmalıdır. Koltuk kumaşına göre ürün seçimini yapabilecek kabiliyette olmalıdır. Yeterli tecrübeye sahip olmayan yıkamacılar koltuğunuzu temizlerken koltuğu deforme edebilir ve geri dönüşümü olmayan bir hale getirebilir. Koltuklar 3 şekilde yıkanır.

koltuk yıkama florya

koltuk yıkama florya

1- Sulu sistem koltuk yıkama

Bu işlemde su ağırlıklı ve köpüklü bir temizleme yapılır. Kullanılan köpüğün yüksek temizleyici etkisi vardır. Önce koltuğun kumaş olan kısımları şebeke suyu ile ıslatılır. Koltuk kumaşına uygun temileyici ürünler kumaşa püskürtülür. Kumaşın şampuanı emmesi beklenir. Bu sırada şampuan leke ve kirleri kusturmaya başlar. Ağır lekeler var ise koltuk kumaşı profesyonel makine ile fırçalanır. Fırçalama sonrası tüm lekeler çıkmış ve kirler kusturulmuş olur. Sonrasında emiş gücü yüksek makinelerimiz ile yıkama yapılır. Bu makineler koltuktaki kirleri içine çekerken aynı zaman da temiz su vererek koltuktan şampuanıda arındırarak son işlemi yapar. İşlem bitimin de koltuk kurumaya bırakılır. Ortalama 6 saatte kuruyan koltuk artık tertemizdir ve kullanıma hazırdır.

2- Kuru köpük ile koltuk yıkama

Kuru köpük ile koltuk yıkama hizmetinin tercih edildiği 2 alan vardır. Birincisi su ile yıkanması uygun olmayan koltuklar, kuruma süresi minumum olması gereken koltuklar. Örnek olarak kuş tüyü olan koltukların genellikle kuru köpük ile yıkanması gerekmektedir, diğer bir örnek cafelerdeki koltukların genellikle çok çabuk kurumasını isterler, bu isteğede kuru köpükle koltuk yıkama cevap verebilir. Bu işlem şu şekilde yapılmaktadır. Önce koltuğunuz vakumlanarak tozlarından arındırılır. Köpük üretici özel bir makine ile yapılan bu işlemde kullanılan şampuan çok önemlidir. Sıradan şampuanlar hiçbir verim vermez. Köpük makinelerine özel olarak üretilen koltuk şampuanı kullanılmalıdır. Koltuğun tüm bölümlerine kuru köpük verilir. Bir süre beklenilerek koltuğun köpüğü emmesi sağlanır. Kısa bir süre sonra köpük kirleri kusturmaya başlar. Vakum makinesi ile kusan kir dolu köpük çekilerek koltuktan arındırılır. 1 saat sonra koltuk kullanıma hazırdır.

3- Buharla koltuk yıkama

Buharla koltuk yıkama yı tercih eden müşterilerimiz genellikle evinde evcil hayvan besleyenler yada küçük çocuğu olup derinlemesine Hijyen oluşmasını isteyen müşterilerimizdir. Yüksek ısılı buhar tüm mikrop ve bakterileri temizleyerek derinlemesine bir Hijyen sağlar. Sulu sistem yıkama işleminden tek farkı su yerine buharla temizlik sağlanmasıdır. Buharlı makinelerimiz aynı zamanda yıkama şampuanıda kullanarak extra bir temizlikte sağlayabilir. Bu işlemde yıkama süresi ortalama 1 saat kuruma süresi ortalama 6 saattir.

Florya halı koltuk yıkama

Florya halı koltuk yıkama

Florya Koltuk yıkama fiyatları

Florya koltuk yıkama fiyatları koltukların oturum sayısına, kumaş cinsine, yıkama şekline ve minder sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Koltuk yıkama fiyatları 100₺ den başlamaktadır. Koltuğun cinsine göre fiyat değişmektedir. Net fiyat almak isterseniz bizi arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Fiyat için bir diğer yöntem whatsapp numaramızdan bize koltuk resmini göndermenizdir. 05322333369 a koltuk resminizi göndererek yıkama fiyatını öğrenebilirsiniz.

Florya koltuk yıkama fiyatları

Florya koltuk yıkama fiyatları

Florya yatak yıkama

Temizlik yaparken evin her noktasını kendimiz temizleyebiliriz fakat yataklarımızı tek başımıza çok güzel bir şekilde temizleyemeyiz. Sadece üzerinde bulunan tozlardan arındırabiliriz o kadar. Derinlemesine bir temizlik mümkün olmamaktadır. Yataklarımız tüm gece üzerinde yattığımız için çok kullanımdan dolayı mutlaka kirlenmektedir. Bu yatakların derinlemesine temizlenmesi için Florya yatak yıkama servisine yataklarımızı teslim edip bu servisin oldukça güçlü olan vakumlu makineleri ile yataklarımızın temizlenmesini isteyebiliriz. Yataklarımız tüm tozlarından ve mikroplarından arınmış tertemiz ve mis kokulu olarak bize teslim edilecektir. Bu tertemiz yataklarda iyi uykular.

Florya Stor Perde Yıkama İle Perdeler Ve Evler Tertemiz

Perdelerimiz evlerimizin güzel görünmesinde çok önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple perdelerimizin ve tüllerimizin temizliğine hep çok önem vermişizdir. Tertemiz tüller temiz ve ferah ev demektir. Günümüzde evlerde daha çok stor perdeler kullanılmakta olup bu perdeleri de bizim evde temizlememiz mümkün değildir. Stor perdelerimiz özel karışımlarla ve yöntemlerle temizlenmelidir. Bu temizliğin gerçekleşmesi için stor perdelerimizi Florya stor perde yıkama servisine gönderebiliriz.

Fikirtepe Koltuk Yıkama Şirketi
Mahmutbey Koltuk Yıkama Şirketi