Maltepe koltuk yıkama – Büyük indirimlerle hizmetinizde
Beğendim 🙂
4.6 (91.43%)
7 oy verildi.

Maltepe Koltuk Yıkama büyük indirimlerle hizmetinizde

Gerek konut ve işyerlerinde gerekse restoran ve kafe gibi yiyecek içecek tüketilen ve yoğun olarak kullanılan yerlerde koltuk hem vazgeçilmez bir ihtiyaç hem de çok kısa sürede kirlenmeye maruz kalabilen ve temizlenmediğinde kötü görünüme sebep olan bir eşyadır. Kullanım alanı neresi olursa olsun üzerinde yiyecek tüketilmese dahi dış kıyafetlerimizle oturduğumuz alanlar olan koltuklarda vücut kaynaklı ya da dışarıdan taşıdığımız mikrop, kir ve bakterilerin birikmesi kaçınılmaz bir durumdur. Koltuğun kullanıldığı alan küçük çocuklar tarafından kullanılıyorsa ya da evcil hayvan beslenmesi durumu söz konusu ise kirlenme kaynakları çok daha fazla olmaktadır. Koltukların kirli olması sağlık açısından bakteri, mikrop ve akarların yoğun bir şekilde barınmasına ve üremesine zemin hazırlaması açısından istenmeyen bir durum olduğu gibi, görsel açıdan da lekeli ve kirli koltuklar odanın dekorasyonuna gölge düşüren unsurlardır.

Düzenli bir şekilde ve etkili bir temizlik yapılan koltuklar ilk günkü şıklığını ve renklerini muhafaza etmeye devam edeceğinden belirli periyotlarda koltukları yıkatmakta fayda bulunmaktadır. Bireysel olarak koltuk temizliği için göstereceğiniz gayretler hem bu işlem için uzun zaman harcayarak fazla yorulmanıza sebep olacak hem de mikrop ve bakteri arındırma konusunda yeterince etki sağlanamayacaktır. Bunun yerine Maltepe koltuk yıkama hizmeti veren firmamıza koltuklarınızı yıkatmayı tercih edebilir ve sağlıklı koşullardaki yaşam ve çalışma alanlarında bulunmanın keyfini sürebilirsiniz.

Maltepe koltuk yıkama

Maltepe koltuk yıkama

Maltepe Koltuk Yıkama Fiyatları

Maltepe koltuk yıkama fiyatları talep ettiğiniz temizliğin boyutlarına bağlı olarak değişmektedir. Koltuk yıkama hizmeti farklı teknikler ve malzemeler kullanılarak yapılabilmektedir. Klasik yıkama makineleri ile temizlik yapılabileceği gibi buharlı koltuk yıkama işleminden yararlanmayı da tercih edebilirsiniz. Kullanılan malzemeler de kimyasal içeriklerine, doğal olup olmamasına, anti bakteriyel özellik taşıyıp taşımamasına, insan ve çevre için zararlı içerik bulundurup bulundurmamasına göre değişmektedir. Koltuk yıkama işlemi için fiyatların belirlenmesinde yıkanacak koltuk sayısı ve koltuğun kumaş yapısı ve özellikleri ile kirliliğin boyutu da etkili olabilecektir.

Koltuk yıkamada fiyatları belirleyen bir başka husus ise hizmet kalitesidir. Yalnızca ucuz hizmet verdiği için tercih ettiğiniz bir koltuk yıkama firması koltuklarınızın kullanılamaz duruma gelmesine neden olabileceğinden en uygun fiyatı en kaliteli hizmet karşılığında veren bir firma ile çalışmaya dikkat etmeniz önemlidir. Firmamıza koltuklarınızı yıkatmanız bütçenizi zorlamadan temiz koltuklara kavuşmanızı sağlayacaktır.

Koltuk yıkama maltepe

Koltuk yıkama maltepe

Maltepe Evde Koltuk Yıkama

Evde kullanılan koltuklar gerek kişisel kullanım gerekse sık misafir ağırlama ya da çocuk ve evcil hayvanların varlığı gibi sebeplerle sık kirlenen hatta lekelenen ve temizlenmediği takdirde kötü bir görünüm ve kokuya sahip olan eşyalardır. Evde koltuk temizliği için süpürme, ıslak bezle silme ya da halı yıkama makinesi ile yıkama gibi koltuk temizleme işlemlerini uygulamak mümkündür. Bununla birlikte bu işlemlerden hiçbiri koltuklarda bulunan kir ve mikroplar ile akarları tamamıyla ortadan kaldıracak bir etki gücüne sahip değildir. Üstelik evde bireysel çabalarla koltuk yıkama işlemi güç gerektiren oldukça zahmetli ve zaman alıcı bir iştir. Maltepe evde koltuk yıkama olarak bu iş için özel olarak üretilmiş olan temizlik cihazları ve deterjanları ile evinize kadar gelerek koltuklarınızı yerinde yıkıyor ve sizi hem zahmetten hem de zaman kaybından kurtarıyoruz.

Bireysel çabalar ile koltukların temizlenmeye çalışılmasının yeterli temizlik sağlamamasının yanı sıra bir başka dezavantajı da koltukların yıpranması ile sonuçlanacak bir işlem uygulanması ihtimalinin fazla oluşudur. Firmamız koltuk yıkama işini profesyonel bir şekilde yapmakta olup koltuğunuzun kumaş ve dokusuna zarar vermeyecek cihaz ve deterjan seçilmesi konusunda titiz davranmaktadır. Bu konuda bilgi ve deneyiminiz yoksa evde kullandığınız bez ya da deterjan ile koltuk kumaşını yıpratabilir ya da renginin solmasına neden olabilirsiniz. Ayrıca firmamız tarafından yıkama işleminde kullanılan makineler koltukların kısa sürede kurumasını sağladığından kötü kokma gibi olumsuz bir durumla karşılaşma ihtimali de bulunmamaktadır.

Maltepe Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Maltepe koltuk yıkama nasıl yapılır sorusuna ilk olarak verilmesi gereken cevap hangi koltuğa hangi malzeme ile yıkama işlemi yapılacağının belirlenmesinin ardından diğer işlemlerin yapılması gerektiğidir. Firmamıza koltuklarınızı yıkatmaya karar verdiğiniz takdirde ilk olarak elemanlarımız tarafından koltuklarınız kumaş ve yapısal özellikler ile kirlilik durumu bakımından incelenmekte ve yapılacak değerlendirmelere göre hangi işlemlerin yapılmasının gerekli olduğuna karar verilmektedir. Kumaş, dikiş, boya ve dolgu malzemesi açısından farklılık gösteren bu eşyalarda etkin bir temizlik sağlamanın yolu malzeme ve araç seçiminin doğru yapılmasıdır. Yapılacak değerlendirme ile koltuğun suyu emme derecesi hakkında fikir edinilmekte ve bu sayede lekelerin derin mi yoksa yüzeysel mi olduğu tahmin edilebilmektedir. Yüzeysel lekeler için derine nüfuz edecek kadar su ve deterjan püskürtülmeden leke çıkarma işlemi yapılması sağlanmakta ve bu sayede kuruma süreci hızlanmaktadır.

Koltuk yıkama sürecinde ilk olarak yapılması gereken işlem üzerinde bulunan tozlardan arındırmak üzere koltuğun iyice süpürülmesidir. Leke söz konusu ise lekeyi gidermeye yönelik işlemler uygulandıktan sonra deterjanlı basınçlı su püskürtülerek koltuğunuza zarar vermeyecek bir malzeme ile köpükleme yapılmaktadır. Kullanılan deterjanın dezenfekte edici bir niteliğe sahip olması yıkama işleminin mikroplardan arındırma ve sağlıklı oturma alanı meydana getirme amacına hizmet etmektedir. Makine ile yıkama işlemi gerçekleştirildikten sonra koltuklar durulanmaktadır. Bu aşamada işlemin nihai aşamaya gelmesi için makineye çekilen suyun berraklaşması gereklidir. Durulama işleminin ardından fazla suyun vakumlanması şarttır. Bu işlem yıkanan koltukların daha kısa sürede ve kolay kuruması için önem taşımaktadır.

Koltuk yıkama işleminde kullanılan malzemenin kaliteli olması kadar yapılacak işlemleri profesyonel ve deneyimli bir elemanın üstlenmiş olması da oldukça önemlidir. Aksi takdirde mevcut lekeler çıkmadığı gibi kalıcı hale gelebilmekte, kumaş boyası ya da dokusu zarar görebilmekte, solma veya yırtılma gibi istenmeyen durumlar yaşanabilmektedir. Bunun önüne geçmek ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlama odaklı bir çalışma yürütmek amacıyla firmamız profesyonel ve deneyimli bir kadro ile hizmet vermektedir.

Maltepe koltuk yıkama fiyatları

Maltepe koltuk yıkama fiyatları

Maltepe Buharlı Koltuk Temizleme

Üzerinde fazla zaman geçirdiğimizden dolayı kıyafetlerimizden ya da vücudumuzdan gelen toz, yağ ve kire maruz kalan ve belirli aralıklarla temizlenmesi gereken koltuklar için tercih edile yöntemlerden biri de Maltepe buharlı koltuk temizleme uygulamasından yararlanmaktır. Koltuklar toz ve kirin yanı sıra ev akarları için uygun bir barınma ve üreme ortamı olması sebebiyle de sık temizlenmesi gereken eşyalar arasında yer almaktadır. Aksi halde ev akarları alerjik hastalıkları tetikleyebilmektedir. Ev akarları yüzeysel temizlikle ortadan kaldırılması mümkün olmayan canlılardır. Buharlı temizleme akarlardan kurtulmanın en pratik ve kesin çözümü olarak değerlendirilmektedir. Yüksek sıcaklıktaki buharlı temizleme işlemi sırasında akarlar tamamen ortadan kaldırılabilmektedir. Buna ek olarak su buharının en küçük ve ulaşılmaz noktalara dahi nüfuz edebiliyor olması temizliğin daha kapsamlı ve etkili olmasını sağlamaktadır. Yüksek sıcaklığa sahip su buharı insanlara ve çevreye zarar veren kimyasal maddelere gerek olmadan da lekeleri çıkarmanın ve temizlikte etkinlik sağlamanın yoludur. Buharlı temizleme ile koltukların yıkanma süresi de diğer yıkama işlemlerine kıyasla daha kısa sürmektedir.

Maltepe buharlı koltuk yıkama

Maltepe buharlı koltuk yıkama

Maltepe sandalye yıkama

Sandalye yıkama ekiplerimiz sandalyelerinizi bulundukları yerde temizlemektedirler. Kumaş cinslerine göre sınıflandırıp yıkadığımız sandalyelerinizi ilk günkü haline çeviriyoruz. Sandalyelerim kirlendi diye üzülmeyin, bir telefonla evinizdeyiz.

Koltuk yıkatma
Sancaktepe Koltuk yıkama | Yatak, Stor perde, Yerinde halı, Sandalye yıkama