Bayrampaşa Koltuk Yıkama – Stor perde halı sandalye yıkama
Beğendim 🙂
4.7 (93.85%)
13 oy verildi.

Bayrampaşa koltuk yıkama

Bayrampaşa koltuk yıkama şirketimiz sadece koltuk yıkama hizmeti vermemektedir. Bunun yanında sandalye yıkama, halı yıkama, stor perde ve yatak yıkama hizmetleride vermektedir.

Bayrampaşa koltuk yıkama şubemiz kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. Dünya nın en iyi koltuk yıkama makineleri ile evinize geliyoruz. Bahsettiğimiz makineler kesinlikle ev tipi makineler değildir. Yüksek güce sahip makinelerdir ve tam temizlik sağlarlar. Makine kullanımını çok iyi bilen personellerimiz ve özellikle tarafımızdan üretilen koltuk şampuanları ile kesin sonuç sağlıyoruz.

Bayrampaşa Yerinde halı yıkama: Yerinde yıkama hizmetlerimizden bir taneside halılar için yapılanıdır. Bu sistemde ev yada işyerine fırça makinesi ve vakum makinesi getirilir. En az 2 personelle yapılabilicek bir işlemdir. Derinlemesine temizlik sağlanır. Halıların içinde birikmiş olan, akar, mite, mikrop v.b. gibi zararlılara karşı garantili çözümdür.

Bayrampaşa koltuk yıkama

Bayrampaşa koltuk yıkama

Bayrampaşa Sandalye yıkama

Sandalye yıkama hizmetimizde diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi garanti sunularak yapılabilen bir iştir. Bu iştede hizmeti derinlemesine sağlarız. Yine kumaş yapıların uygun fırça kullanılır, kumaşa uygun şampuan seçilir. Sandalye ıslatılır ve hassas fırça ile fırçalanır. Son işlem olarak püskürtme ve emme sistemi ile çalışan vakum makinesi ile durulaması sağlanarak kurumaya bırakılır.

Bayrampaşa koltuk yıkama fiyatları

Bayrampaşa koltuk yıkama fiyatları

Türkiye nin en ekonomik ve kaliteli hizmetini alıcağınızdan şüpheniz olmasın. Firmamız detaylı temizlik sağlamaktadır. Üstün körü temizliklerle kıyaslanamayacak tarzda hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Bu doğrultuda kendimizi yenileyerek %100 müşteri memnuniyeti sağlamak adına her geçen gün teknolojimizi yenileyerek müşteri taleplerini karşılıyoruz.

Bayrampaşa halı stor perde yatak yıkama

Bayrampaşa halı stor perde yatak yıkama

Başınız ağrımadan, olur mu olmaz mı düşüncesine girmeden gerçekten temiz koltuklara kavuşmak istiyorsanız bizi arayın.

Fatih Koltuk Yıkama 0212 6798888 Koltuk yıkama fatih fiyatları
Gaziosmanpaşa Koltuk Yıkama - Yatak sandalye storperde halı yıkama