Bahçelievler Koltuk Yıkama – Yatak, Sandalye, Halı, Stor Perde Yıkama
Beğendim 🙂
4.2 (84.29%)
14 oy verildi.

Bahçelievler koltuk yıkama 

 Haftanın 7 günü koltuk yıkama hizmeti burada. 25 yılın vermiş olduğu tecrübe ile hizmet veriyoruz. Memnuniyet garantisi veriyoruz. Beğenmezseniz para iadesi yapıyoruz. Bahçelievler de garantili hizmet sunan tek firmayız. Resmi olarak vergisini ödeyip bu işi yapan ender firmalardan bir tanesiyiz.

Bahçelievler sandalye yıkama

Sandalye yıkama işlemleri de firmamız garantisi altında sunulmaktadır. Esnek çalışma saatlerimizle her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız. Ev, cafe ve işyeri sandalyelerine garantili olarak temizlik hizmeti sunuyoruz.

Bahçelievler stor perde yıkama 

 En yeni hizmetimiz stor perde yıkama. Artık evleriniz de stor perde yıkama hizmetide veriyoruz. Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Bahçelievler yatak yıkama 

 Yatak yıkama hizmetimiz ile yataklarınızı evinizde yıkıyoruz. Profesyonel yıkama makinelerimiz ile hizmetinizdeyiz. Yatak yıkama ile yataklarınızı en Hijyenik hale getiriyoruz.

Bahçelievler halı yatak sandalye stor perde yıkama

Bahçelievler halı yatak sandalye stor perde yıkama

 

Bahçelievler yıkama şubemizde bulunan 3 ekip ilçe sınırları dışındada hizmet sunmaktadır. Sadece ilçenizde çalışan bu ekip sayesinde çoğu zaman aynı gün dahil olmak üzere en yoğun zamanlarda dahi kolaylıkla randevu alabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarımızın yanı sıra, en önemlisi biz kesin Hijyen sağlıyoruz. Bizim için en önemli şey İnsan sağlığıdır. Şirket olarak her zaman bu sorumluluk bilinci ile yıkama yapmaktayız. Eğitimli personellerimizle evlerinizde sizlere kesin sonuç sunuyoruz.

Bahçelievler koltuk yıkama olarak sizlerin en değerli ev eşyanız koltuklarınızı çok uygun fiyatlara yıkamaktayız. İstanbul piyasasında en uygun fiyatı veren firmamız koltuklarınızı ilk günkü gibi yaparken sizlerin cebini de düşünmektedir. Temizleme işlemini yaparken hem daha iyi temizleyecek hem de koltuğa zarar vermeyecek yöntemler kullanılır. Temizleme işleminden önce koltuk üzerinde olan tozlar alınır ve sonra özel anti bakteriyel ve bitkisel köpük ile kirlerin en derinlemesine nüfus edecek şekilde koltuğa sürülür. Kullanılan köpük sebebiyle koltuğunuzu yıpratacak hiçbir işlem olmamakta ve kirler tamamen çıkmaktadır. Belli bir süre sonra bekledikten sonra sanayi tipi vakumlu köpük çekme makinesi ile tüm köpükleri temizliyoruz. Bu işlemle beraber tüm lekeler köpük sayesinde üste çıkmakta ve makine sayesinde tüm köpükler lekeler ile beraber tamamen makine içerisine çekilmektedir.

Bahçelievler koltuk yıkama

Bahçelievler koltuk yıkama

Yapılan bu işlem sonrasında koltuğun cinsine göre 4 saat ile 10 saat arasında tamamen kurumaktadır. Ayrıca bu yöntem sayesinde koltukta bulunan sigara kokusu, ter kokusu ve kirlenme dolayı oluşan kir kokusu tamamen çıkmaktadır.

Kadıköy Koltuk Yıkama 02164601239 Kadıköyde koltuk yıkama
İstanbul Koltuk Yıkama