Kadıköy Koltuk Yıkama 02164601239 Kadıköyde koltuk yıkama
Beğendim 🙂
5 (100%)
15 oy verildi.

Kadıköy koltuk yıkama

İstanbul un en tecrübeli koltuk yıkama şirketi ile tanışın. 25 yıllık tecrübemizle koltuklarınıza hak ettikleri temizliği sunuyoruz. Türkiye de koltuk yıkama şirketlerinin kullanmış oldukları deterjanlar ile değil! Her kumaşa özel sektörün en iyi yıkama şampuanlarını kullanıyoruz. Tüm yıkama işlemlerimize memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Kadıköy Yatak yıkama

Yataklarınızı tam Hijyenik hale getiriyoruz. Özel makinelerimiz ve yatak kumaşına uygun üretilen şampuanlarla yataklarınızı sağlıklı bir hale getiriyoruz. 6 ayda bir kere mutlaka yatak yıkatmanızı öneriyoruz.

Kadıköy Stor perde yıkama

Gelişen teknolojimiz ile artık stor perde yıkama işinide evleriniz de yapabiliyoruz. Dilerseniz evinizde, dilerseniz fabrikamızda, siz nasıl isterseniz storlarınızı orada temizliyoruz.

Kadıköy Sandalye yıkama

işyerlerinizde ki ve evlerinizde ki sandalyeleri de evleriniz de yıkıyoruz. Sandalye yıkama makinelerimiz ile çok kısa sürelerde sandalyeleriniz hazı hale geliyor. En ekonomik fiyatlarla yıkama yapıyoruz.

Kadıköy yerinde halı yıkama

Halılarınızı evde ve fabrikamızda temizliyoruz. Seçim sizin. Halı yıkama servislerimiz haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

Sandalye yatak yıkama

Sandalye yatak yıkama

Anadolu yakasında merkez şubemiz olan kadıköy koltuk yıkama şirketimiz 365 gün kesinti yapmadan hizmet vermektedir. Boş zamanı az olan ülkemizde bayramlar dahil olmak üzere bizden hizmet alabilirsiniz. Tüm yakaya hizmet verilmektedir. En ekonomik fiyatlarla hizmet sunarken ters orantılı olarak en kaliteli hizmeti hedefliyor ve sizlere sunuyoruz. Vermiş olduğumuz bu hizmetleride şirketimizin garantisi altında veriyoruz. Biz kesin olarak müşterinin beğenmediği bir yıkamadan ücret almayız. Beğenilmeyen işler için kesinlikle 2. kez ücretsiz servis çıkarılmaktadır.


Profesyonel olarak 20 yıldır hizmet veren Kadıköy koltuk yıkama fabrikamız tüm servisleriyle hizmetinize hazırdır. Bu yazımıda size koltuk temizliğinin önemini anlatmaya çalıştık. Koltuk çok önemli bir eşyadır ve koltuk olmayan bir ev bulmak neredeyse imkansızdır. Pek çok açıdan fayda sağlamasına karşın koltukların en önemli faydalarından biri hiç kuşkusuz toz tutarak sağlık açısından mükemmel bir çözüm sunmasıdır.  Ancak zaman içerisinde kirlenen koltuk sağlık açısından fayda yerine zararlı olmaya başlar. Bu nedenle her koltuk belirli aralıklar ile yıkanmalıdır. Evin giriş kapısına yakın olan koltuklar daha çok kirlenir, az kullanılan odalardakiler ise daha az kirlenir. Bu nedenle koltuk yıkama işlemlerinde her koltuğun ihtiyacı farklı olabilir.

Kadıköy koltuk yıkama fiyatları

Kadıköy koltuk yıkama fiyatları

Koltuk temizleme çok önemli bir hizmettir. Koltuk yıkama firmaları halı ve koltuklarınızı en iyi ve en ekonomik şekilde temizler bu nedenle elde temizlik yapmak yerine bu firmalar aracılığı ile tmizlik yaptırmak hem çok ekonomik hem de pratik bir seçim olacaktır. Bu nedenle siz de yıkanmaya uygun olan ev eşyalarınızı uygun aralıklar ile yıkatmalısınız

İstanbul Avcılar Koltuk Yıkama 02126798888 Koltuk yıkama avcılarda
Bahçelievler Koltuk Yıkama - Yatak, Sandalye, Halı, Stor Perde Yıkama