Bebek Koltuk Yıkama
Beğendim 🙂
5 (100%)
8 oy verildi.

Bebek koltuk yıkama

Firmamız bebek ‘te halı koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Tüm işlemler profesyonel personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Tamamen güvenli bir şekilde koltuklarınızı temizletebilirsiniz. Ekonomik fiyatlarımızla koltuklarınıza zarar vermeden işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Bebek koltuk yıkama

Bebek koltuk yıkama

İstanbul un en eski ve en tecrübeli Koltuk yıkama şirketi olan Kolay Temizlik Bebek’te hizmetinizde. Halı yıkama ihtiyaçlarınızda profesyonel ekiplerimiz halılarınızı evinizde alır, çok kısa bir zamanda fabrikamızda makineler ile yıkayarak halılarınızı geri teslim ederler. Koltuk yıkama ekibimizden randevu aldığınızda istemiş olduğunuz saatlerde ekibimiz evinize gelerek yerinde koltuk yıkama işlemini uygularlar. Çok kısa bir zamanda koltuklarınız kullanıma hazır hale gelir.

bebek halı yıkama

bebek koltuk yıkama

Stor perde yıkama ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız. Dilerseniz evinizde makineler ile stor perde yıkama işlemlerinizi yapabiliriz. Alternatif bir yöntemde stor perdelerinizi fabrikaya gönderebilirsiniz.

Yerinde halı yıkama işlemimizle halılarınız bulunduğu yerde yıkanır. Yine son sistem teknoloji ile yapmış olduğumuz bu işlemde çok kısa zamanlarda halılarınız kullanıma hazır hale gelir.

Yatak temizliği hizmetimizde yataklarınız özel solüsyonlarla temizlenir. Antibakteriyel bir yıkama sağlanarak yataklarınız hijyenik bir hale getirilir. Randevu ve bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Nişantaşı Koltuk Yıkama - Vip koltuk, yatak, sandalye ve stor perde yıkama
Seyrantepe Koltuk Yıkama