Koltukların, kanepelerin, çekyatların, oturma gruplarının; evlerde ya da iş yerlerinde sık olarak kullanılması ve diğer dış etmenler nedeniyle kirlenmesi kaçınılmazdır. Bu durum sonucunda kirlenen koltukların yıkanması ve kirlerinden arındırılması gerekir. Çünkü koltuklarda biriken tozlar ve mikroplar hem insan sağlığı açısından hem de kumaşın liflerinin dayanıklılığı açısından önem arz etmektedir. Koltuk yıkama işlemleri kişisel olarak yapılmamalı; bu iş, alanında uzman firmalar tarafından yapılmalıdır. Zira yanlış kullanılan deterjanlar ve diğer kimyasallar koltuk kumaşına zarar vermektedir. Bunun yanı sıra tamamen kurumayan koltuklar ıslak kalması nedeniyle kumaşın çürümesine yol açmaktadır. Esenyurt koltuk yıkama firmamız, siz bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmayın diye hizmet vermektedir.


Koltuk yıkama işlemleri hiç şüphesiz ki zahmetli bir iştir. Detaylı olarak temizlenmesi ve kirlerin çıkması için fırçalarken güç sarf edilmesi gerekmektedir. Ancak biz firma olarak bu dalda yetkin özellikte personellerimiz ve kullandığımız yüksek emiş güçlü makinelerle siz müşterilerimize tertemiz hizmet sunmaktayız. Hiçbir şekilde güç harcamadan, kullanılan makineler yardımıyla kirlenen koltuklarınızı en temiz haliyle size geri veriyoruz.
Koltuk yıkama işinde genel olarak kumaş koltuklar ve deri koltuklar olarak bir genelleme yapılabilir. Biz firma olarak her iki türde kumaş içinde yıkama işlemi gerçekleştiriyoruz. Kirlenen koltuklarınız varsa tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek. Sonrasında firma yetkililerimiz evinize kadar gelip koltuklarınız ne derece kirlendiğine karar verdikten sonra temizleme işlemine başlayacaklardır.
Kısacası; koltuktur kirlenir, firmamızca temizlenir.

esenyurt halı yıkama

esenyurt koltuk yıkama

Acıbadem Koltuk Yıkama
Çişli Koltuk Garantili Koltuk Yıkama