Esenyurt koltuk yıkama 0212 6798888 Koltuk yıkama Esenyurt fiyatları
Beğendim 🙂
4.5 (90.43%)
23 oy verildi.
Esenyurt koltuk yıkama, esenyurt koltuk yıkama fiyatları, esenyurt sandalye yıkama, esenyurt yatak yıkama, esenyurt buharlı koltuk yıkama hakkında bilgilerin olduğu yazımızı okuyunuz.

Esenyurt Koltuk Yıkama 0212 6798888 Koltuk yıkama esenyurt fiyatları

Esenyurt koltuk yıkama

Esenyurt koltuk yıkama şirketimiz garantili hizmetleri ile müşterilerinin tercihi olmaya devam ediyor. Profesyonel ekiplerimizle hizmetinize hazırız. Her koltuğun bir yıkanma şekli vardır. Biz tüm koltukları aynı şekilde yıkama gafletine düşen koltuk yıkamacı firmalardan değiliz. Biz koltuğu yıkanması gereken şekilde yıkayan bir firmayız. Her koltuğun bir yıkama talimatı vardır. Kimi koltuklar su ve köpüklü yıkanırken, bazıları kuru köpükle bazıları da buharlı yıkama sistemi ile yıkanmalıdır. Bunu belirleyecek olanda profesyonel personellerimizdir. Gözden kaçırılmaması gereken en önemli unsur da budur. Nasıl ki giydiğimiz kıyafetleri yıkama şekillerine uygun olarak makinelerde yıkıyorsak, koltuklara da aynı özeni göstermeliyiz. Koltuk yıkama firması seçerken bu unsura çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

esenyurt-koltuk-yikama

Esenyurt koltuk yıkama

Esenyurt koltuk yıkama fiyatları

Esenyurt en ucuz koltuk yıkama

Esenyurt koltuk yıkama fiyatları hakkında en detaylı bilgiyi bizleri arayarak alabilirsiniz. Koltuk yıkama işlemleriniz fiyatlandırılmaları koltuk adedi ve oturum sayısına göre belirlenmektedir. 1 oturum koltuk yıkama 15₺ den başlamaktadır. Koltuğun kumaş cinsi, yıkama yapılacağı sistemin türü ve minder sayısına göre fiyatlar değişmektedir. Fiyatlandırma konusunda bir çok faktör bulunmaktadır. Bu nedenle en net bilgiyi resim göndererek almanız iletişim sıkıntılarını çözecektir. Firmamızın whatsapp numarasına yıkanacak eşyaları atabilir, anında fiyat alabilirsiniz. Whatsapp numaramız: 05322333369 dur.

Esenyurt koltuk yıkama fiyatları

Esenyurt koltuk yıkama fiyatları

Esenyurt halı koltuk yıkama

Esenyurt halı koltuk yıkama şirketimiz hem halılarınızı hemde koltuklarınızı yerinden kaldırmadan çok kısa sürelerde temizlemektedir. Oldukça pratik bir işlemdir. Profesyonel makineler kullanılarak yapılmaktadır. Her sistemde halı koltuk yıkama hizmeti verilmektedir. Mevsim şartlarına göre uygun ürünlerle yapılmaktadır. Tüm yapılan işlemler firmamızın garantisi altında sunulmaktadır.

Esenyurt yatak yıkama

Yatak yıkama nasıl yapılır?

Esenyurt yatak yıkama hizmetimiz de servisimizi evinize yollayarak temizliklerini yapıyoruz. Bu sayede sizleri yataksız bırakmıyor, üstün teknolojimiz ile yataklarınızı yerinde temizlerken, bakteri ve mite lardan arındırıyoruz. Yatakları buharla dezenfekte ediyor ve sağlığınızı tehtid eden virüslerden sizi koruyoruz. Yatak yıkama konusunda tecrübeli personellerimizle yaptığımız bu işlem yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Yatakların üstünü, altını ve yanlarını da yıkıyoruz. Yıkama işleminde kullanılan ekipmanlarımız şu şekildedir. Yatak yıkama makinesi, yatak fırçalama makinesi, şampuan püskürtme pompası, el fırçası ve leke çıkarıcılar. Bu malzemelerin tümü evinize gelmekte ve kısa sürede yataklarınız tertemiz yapılmaktadır.

Esenyurt yatak yıkama

Esenyurt yatak yıkama

Yatak yıkama fiyatları

Yatak yıkama fiyatları yatakların boyutlarına göre belirlenmektedir. Tek kişilik, çift kişilik ve çocuk yatağı, bebek yatağı ve battal boy yatakların tümü farklı fiyatlar ile yapılmaktadır. Net bilgi almak için bizi arayabilir yada 05322333369 numaralı whatsapp iletişim hattına yatağın resmini atarak fiyat alabilirsiniz.

Esenyurt sandalye yıkama

Sandalye yıkama nasıl yapılır?

Esenyurt sandalye yıkama hizmetimizi ev hanımları ve genellikle restaurat cafe tarzı yerler yada iş yerleri tercih etmektedir. Sandalyelerinizi de yerinde temizleyecek teknolojiye sahibiz. Sandalyeler kumaşlarına göre ayırt edilerek uygun şekilde temizlenmektedir. Her türlü sandalyenin yıkama ekipmanlarına sahip olan firmamızdan hizmet alarak başınız ağrımadan sandalyelerinizin temizliklerini yapabiliriz. Sandalyeler kollu ve kolsuz olarak ikiye ayrılır. Kollu olanlara küçük berjer de denilmektedir. Her iki tip sandalyenin işçilikleri farklıdır. Kollu olan sandalyelerin temizlikleri daha meşakatlidir.

Sandalye yıkama fiyatları

Sandalye yıkama fiyatlarını olabildiğince ekonomik tutmaya çalışıyoruz. Fiyatlar konusunda detaylı bir listemiz vardır. Size bu konuda en ekonomik fiyatları sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Esenyurt sandalye yıkama

Esenyurt sandalye yıkama

Esenyurt buharlı koltuk yıkama

Buharlı koltuk yıkama nasıl yapılır

Esenyurt buharlı koltuk yıkama hizmetimiz ile en Hijyenik olan koltuklara kavuşabilirsiniz. Profesyonel tip buharlı koltuk yıkama makineleri ile hizmet vermekteyiz. Bu makineler 150-170 derece arasında 6 bar jet buhar üflemekte ve aynı anda emiş gücü yüksek makine ile vakum yapmaktadır. Bu buhara maruz kalan koltuklarda hiç bir bakteri ve virüs barınamaz. %100 Hijyenik koltuklara kavuşursunuz. Koltukların Hijyeni konusunda en etkili yöntem budur. Bu sistemiz evinizde, işyerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda tercih edebilirsiniz. Yıkama sistemlerimiz ile ilgili en detaylı bilgiyi size müşteri temsilcilerimiz sunacaktır. Daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Esenyurt buharlı koltuk yıkama

Esenyurt buharlı koltuk yıkama

Esenyurt Çekyat ve kanepe yıkama

Koltukların, kanepelerin, çekyatların, oturma gruplarının; evlerde ya da iş yerlerinde sık olarak kullanılması ve diğer dış etmenler nedeniyle kirlenmesi kaçınılmazdır. Bu durum sonucunda kirlenen koltukların yıkanması ve kirlerinden arındırılması gerekir. Çünkü koltuklarda biriken tozlar ve mikroplar hem insan sağlığı açısından hem de kumaşın liflerinin dayanıklılığı açısından önem arz etmektedir. Koltuk yıkama işlemleri kişisel olarak yapılmamalı; bu iş, alanında uzman firmalar tarafından yapılmalıdır. Zira yanlış kullanılan deterjanlar ve diğer kimyasallar koltuk kumaşına zarar vermektedir. Bunun yanı sıra tamamen kurumayan koltuklar ıslak kalması nedeniyle kumaşın çürümesine yol açmaktadır. Esenyurt koltuk yıkama firmamız, siz bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmayın diye hizmet vermektedir.

Koltuk yıkama işlemleri hiç şüphesiz ki zahmetli bir iştir. Detaylı olarak temizlenmesi ve kirlerin çıkması için fırçalarken güç sarf edilmesi gerekmektedir. Ancak biz firma olarak bu dalda yetkin özellikte personellerimiz ve kullandığımız yüksek emiş güçlü makinelerle siz müşterilerimize tertemiz hizmet sunmaktayız. Hiçbir şekilde güç harcamadan, kullanılan makineler yardımıyla kirlenen koltuklarınızı en temiz haliyle size geri veriyoruz.

Koltuk yıkama işinde genel olarak kumaş koltuklar ve deri koltuklar olarak bir genelleme yapılabilir. Biz firma olarak her iki türde kumaş içinde yıkama işlemi gerçekleştiriyoruz. Kirlenen koltuklarınız varsa tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek. Sonrasında firma yetkililerimiz evinize kadar gelip koltuklarınız ne derece kirlendiğine karar verdikten sonra temizleme işlemine başlayacaklardır.
Kısacası; koltuktur kirlenir, firmamızca temizlenir.

Acıbadem Koltuk Yıkama
Çişli Koltuk Garantili Koltuk Yıkama