İstanbul genelinde vermiş olduğumuz hizmetlerin merkez ofisi Zeytinburnu ilçesindedir. Bu nedenle en ekonomik fiyatlandırmaları da ilçemiz için sunuyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerden kısaca bahsedelim.

Zeytinburnu Koltuk yıkama: Yerinde yıkama servislerimizi dilediğiniz yere göndererek verilen bu hizmette kusursuzluk garantimiz vardır. Zeytinburnu koltuk yıkama ekiplerimiz resmi tatiller dahil olmak üzere hizmet vermektedirler. Dilediğiniz zaman bizleri arayarak İstanbul un en tecrübeli firmasına koltuklarınızı temizletebilirsiniz.

Zeytinburnu Yatak Yıkama: En sık tercih edilen hizmetlerimizden biride yatak yıkama işidir. Yataklar bakteri ve mite üremesine çok müsait eşyalardır. Bu nedenle belirli aralıklarla mutlaka yıkanmaları gerekmektedir. Firmamız bu hizmeti de 25 yıllık tecrübesi ile garantili olarak sunmaktadır.

Zeytinburnu Sandalye Yıkama: Yemek masası sandalyeleri veyahut işyerinizde bulunan ofis sandalyelerinin yıkama işlerini de profesyonel servislerimizle sizlere sunuyoruz.

Zeytinburnu sandalye yıkama

Zeytinburnu sandalye yıkama

 

 

 

 

 

 

 

En ekonomik, en Hijyenik, en hızlı temizlik firması olan Zeytinburnu koltuk yıkama firmamız verdiği garanti sayesinde sıfır mağdur müşteriyle çalışıyor. Beğenmezsen yıkama bedava kampanyamızla ilgili bilgi almak isterseniz lütfen hemen bizi arayın.

Zeytinburnu koltuk yıkama

Zeytinburnu koltuk yıkama

 

 

 

Zeytinburnu koltuk yıkama şubemiz, bu bölgede diğer firmalardan farklı olarak kullanmış oldukları kimsayal ve ekipmanlarla her zaman daha farklı olmuştur. Bizlerin diğer firmalardan birçok farkı mevcuttur ve bu bölgede birçok koltuk yıkama hizmeti veren firma mevcuttur. Zeytinburnu’nda koltık yıkama hizmeti verdiğimiz yüzlerce ev hanımlarımız mevcuttur ve onlar bizim kıymetli referanslarımızdır ve yıllardır onlara hizmet vermekteyiz. Bizler bu bölgeye en kaliteli ve en iyi hizmeti verdiğimize inanıyoruz ve bundan gurur duyuyoruz.

Zeytinburnu’nun bütün semtlerine koltuk yıkama hizmeti herhangi bir fiyat farkı olmaksızın tarafımızdn verilmektedir. Koltuk yıkama ve temizlemeyi bu işin uzmanlarına teslim etmelisiniz. İşinde uzman ve tecrübeli kadromuz sizlere koltuk silme ve temizle arasındaki farkı anlatacaktır. Ev hanımlarının genellikle koltukları silerken kullanmış oldukları su, koltuktaki kirlere ve lekelere yapışarak koltuğun sünger yüzeyine iner ve böylece kalır, bir süre sonra tekrar kendisini yukarı iterek koltularınıza kirli bir görünüm kazandırır. Zeytinburnu koltuk yıkama ekibimiz ise bütün bunları bir kenara iterek, temizlik sırasında kullandığı işlemlerden sonra vakumlama işlemi yaparak kire yapışmış kimyasallı suları makinalarımıza çekeriz.

Zeytinburnu halı yatak stor perde yıkama

Zeytinburnu halı yatak stor perde yıkama

 

 

Yapmış olduğumuz bu işlemler sayesinde koltuğunuzdaki bütün kirler arınmış olur ve bir süre sonra kurumasını sağlamış oluruz. Zeytinburnu koltuk yıkama uzun yıllardır bu işlerle uğraşmaktadır ve koltuk yıkama konusunda büyük bir tecrübeye sahiptir. Bizlere hemen bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Hemen adresinizde olacağımızdan şüpheniz olmasın.

Sarıyer Koltuk Yıkama Profesyonel temizlik
İstanbul Esenler Koltuk Yıkama - %70 İndirim 0212 679 8888