Ümraniye Koltuk Yıkama 02164601239 Koltuk yıkama ümraniye
Beğendim 🙂
4.6 (92%)
20 oy verildi.
Bu yazımızda Ümraniye koltuk yıkama, koltuk yıkama ümraniye, ümraniye koltuk yıkama firmaları, ümraniye koltuk yıkama nasıl yapılır, ümraniye koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgiler bulunmaktadır.

Ümraniye Koltuk Yıkama 02164601239 Koltuk yıkama ümraniye

Ümraniye koltuk yıkama şirketimiz yerinde yıkama hizmetleri vermektedir. Bunlar; koltuk yıkama, yatak yıkama, sandalye yıkama ve stor perde yıkama hizmetleridir. Tüm hizmetlerimiz de ücretsiz servis hizmeti vardır.

Ümraniye koltuk yıkama nasıl yapılır ?

Koltuk yıkama aşamaları

Koltuk yıkama işi ehilleri tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Ümraniye koltuk yıkama firmamız işinin ehli personeller ile bu hizmeti vermektedirler. Koltukların özüne uygun olarak yıkanmaları şarttır. Her kumaş farklı şekilde yıkanmaktadır. Koltuğu yıkamaya başlamadan önce kumaş cinsi tespiti mutlaka yapılıp, kumaşa uygun ürün seçilerek yıkamaya başlanmalıdır. Bu çok önemlidir. Yanlış yıkama ürünleri kullanılarak yapılmaya çalışılan işlemler koltuğa zarar verebilmektedir. Koltuk yıkama makinelerinin seçimi de bu konuda çok önemlidir. Bazı kumaşlar sıcak su ile temizlenirken bazıları da soğuk su ile temizlenebilmektedir. Doğru tespiti sadece işinde uzman kişiler yapabilirler. Bazı koltuklar da yıkama talimatları bulunmaktadır. Bu talimatlar doğrultusun da yıkama yapılabilmektedir.

Koltuk nasıl yıkanır ?

Yukarı da anlatmış olduğumuz makine ve şampuan seçiminden sonra koltuk nasıl yıkanır sorusunun cevabını verelim. Koltuklar önce vakumlanarak tozlarından arındırılmalıdır. Tozlarından arındırılmadan yapılan koltuk yıkama işleminde koltuklar daha fazla kirlenir. Çekilmeyen tozlar çamurumsu bir hal alarak koltuk süngerine bulaşır ve temizlenmesi çok daha zor bir hal alır. Vakumlama işleminden sonra koltuklar cinsine göre duru yada şampuanlı su is ıslatılır. Kumaşın kirlilik ve leke durumuna göre plastik otomatik fırçalar ile fırçalanır. Bir süre beklenilir. Bu sürede koltukların üzerinde ki kirler kusar. Koltuk yıkama makinesinin vakum ve duru su butonlarına basılarak çalıştırılır. Koltuk yıkama işlemi bu aşamada başlar. Tüm koltuğun kumaş yüzeyi vakumlanır. Püskürtme emme sistemi ile çalışan makineler vakum yaparken aynı zaman da koltuğa temiz su vererek tüm kirlerden arındırılması sağlanır.

Koltuktan leke nasıl çıkar ?

Koltuktan leke nasıl çıkar konusu koltuk nasıl yıkanır konusunun devamı niteliğindedir. Koltuk yıkandıktan sonra üzerinde ağır leke var ise mutlaka kalır. Bu lekelere özel işlem uygulanması gerekmektedir. Peki nedir bu özel işlemler, kısaca değinelim. Bir lekeyi kumaştan çıkarmak isterseniz öncelik olarak o lekenin tespitini yapmalısınız. Lekeye bakarak çoğu zaman neden kaynaklandığını anlayamazsınız. Bu nedenle en uygun tespit yöntemi kullanıcısına sormaktır. Kullanıcısının da bilgisi yoksa görüntüsüne bakarak bir kanıya varılabilmektedir. Leke tespiti yapıldıktan sonra lekenin cinsine göre leke çıkarıcılar sıkılarak beklenilir. Unutmayın ki bir leke çıkarıcı her lekeyi çıkarmaz. Her lekeye özgü leke çıkarıcılar kalite kalite üretilmektedir. Buradaki önemli noktalardan biride şudur. Profesyonel leke çıkarıcıları sadece profesyoneller kullanmalıdır. Çünkü leke çıkarıcılar koltuğa yapışarak orada yer eder. Koltuktan arındırılmaz ise her geçen gün biraz daha kumaş rengini soldurabilir. Leke çıkarıcı koltukta bir süre kaldıktan sonra bol su ile durulama yapılarak kumaştan arındırılır. Artık koltuklarımız da leke de kalmadığına göre koltuklar kurumaya bırakılır.

ümraniye koltuk yıkama

ümraniye koltuk yıkama

Koltuk yıkama yapılan koltuk nasıl kurur?

Koltuk yıkama işlemi profesyonel makineler ile yapılmaktadır. Bu makinelerin emiş gücü oldukça yüksektir. Yıkama yapılırken koltuğa dökülen su ve şampuan makinelerimiz ile koltuklarınızdan %95 oranın da geri alınır. Koltuklar da yıkama sonrası %5 civarı bir su kalır. Bu suyu koltuk kolayca üzerinden atabilmektedir. Mevsim şartlarına göre kuruma süreleri vardır. Yaz ayların da 2-4 saat arasında kuruyan koltuklar kış aylarında 8-10 saat arasında kurumaktadır.

Ümraniye koltuk yıkama fiyatları

Ümraniye koltuk yıkama fiyatları koltuğun kumaş cinsine, minder sayısına ve ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Sitemizde bulunan koltuk yıkama fiyatları bölümünden net bilgilere ulaşabilirsiniz. Bunun yanında 05322333369 whatsapp numaramızdan koltuğunuzun resmini atarak anında koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Kaba taslak bilgi sahibi olmak istiyorsanız koltuklarının yıkama fiyatları 100₺ den başlamaktadır. Çok çok özel kumaş olmadıktan sonra maximum 150₺ ye kadar fiyatlar yükselebilmektedir.

ümraniye koltuk yıkama fiyatları

ümraniye koltuk yıkama fiyatları

Ümraniye Anadolu yakası koltuk yıkama 

Ev hanımlarının en büyük yardımcısı konumunda bulunan firmamız sürpriz kampanyaları ve her geçen yıl geliştirdiği yıkama teknolojisi ile evlerinize hizmet vermeye devam ediyor. Aynı zamanda iş yerlerinde de koltuk temizleme hizmeti vermeye devam ediyoruz.Ümraniye ; İstanbul’da özellikle kafeterya, pastanelerin sıklıkla kullandığı koltukların temizliği hizmetinde gösterdiği hassasiyet ile işletmeciliği bir adım yukarı taşıyan bir semt olarak dikkat çekiyor. İnsan sirkülasyonunun yoğunluğu sebebiyle kısa sürede kirlenen koltukların müşteri kaybına yol açacağı gerçeğinden hareket eden Ümraniye koltuk yıkama konusunda uzman ekibimizi tercih ediyor. Zamanla koltuk döşemelerine yerleşen inatçı lekelerden, dökülen yemeklerin vermiş olduğu zarara kadar pek çok lekeye karşı etkili bir şekilde hizmet vererek Ümraniye ve çevresinde tercih edilen bir marka olmayı başardık. Bu ilgi bizi daha iyi hizmetler verme konusunda yüreklendiriyor.

koltuk yıkama ümraniye

koltuk yıkama ümraniye

Ümraniye Yatak Yıkama 

Ümraniye bölgesinde yoğun temizlik talebi alınan bir diğer ev eşyası ise, kısa sürede kirlenen ve derinlemesine temizlenmediğinde gözle görünmeyen organizmaların yaşam alanı haline gelen yataklar olmaktadır. Yatak temizliği özel aparatlar gerektiren, hassas bir temizlik olması sebebiyle herkes tarafından yapılamayacak bir temizlik hizmetidir. Zamanla kirlerin yatağın derinliklerine inmesi ile kalıcı olan kir ve lekeler yaptıkları koku ile de hoş görüntü oluşturmazlar. Bu kir ve lekelerin hızlı ve etkili şekilde temizlenmesi gerekir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve denetim ile Ümraniye yatak yıkama konusunda da kararını vererek kaliteyi tercih etti.

Ümraniye sandalye yıkama

Ümraniye sandalye yıkama şirketimiz bir gün içinde binlerce sandalye yıkayacak kapasiteye sahiptir. Ümraniye bölgesini özel kılan bir başka husus ise, özellikle sandalye temizliği gibi detay gerektiren konularda gösterdiği hassasiyettir. Özellikle, son yıllarda giderek büyük ilgi gören sandalye grubuna yönelik hizmetimizi Ümraniye sandalye yıkama konusunda da bizi tercih ederek, konuya olan duyarlılığını göstermiştir. Sandalye ile birlikte yine evlerde kiri en çok gösteren eşyaların başında gelen Stor perde konusunda da kullandığımız temizleyiciler ve makine parkımız ile derinlemesine temizlik yapıyoruz. Bu nedenle Ümraniye stor perde yıkama konusunda da 7/24 hizmetimiz nedeniyle bizi tercih ediyor.

Koltuk yıkama tavsiyesi

Koltuk yıkama tavsiyesi olmadan genelde müşterilerimiz koltuk yıkatmamaktadırlar. Bizim bu konuda en büyük şansımız siz değerli müşterilerimiz sayesinde her geçen gün tavsiye oranımız artmakta ve bu sayede yeni müşteriler kazanmaktayız. İnternette kısa bir araştırma yaparak firmamız hakkında yapılan bir çok olumlu koltuk yıkama tavsiyesine de ulaşabilirsiniz. Bunun yanında firmamızın facebook sayfasında bulunan örnek yıkama resimleri ve videolara da göz gezdirebilirsiniz.

Ümraniye koltuk yıkama firmaları şirketleri

Ümraniye koltuk yıkama firmaları ve şirketleri olarak kesintisiz olarak hizmet veriyoruz. Ümraniye de bulunan tüm mahallelere ücretsiz servisimizle hizmet veriyoruz. Firmamızdan dilediğiniz zaman koltuklarınızın yıkanması için hizmet alabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Ümraniye stor perde yıkama

Ümraniye stor perde yıkama hizmetimiz iki şekilde verilmektedir. Dilerseniz stor perdelerinizi evinizde yada işyerinizde yıkayabiliriz. İkinci seçenek ise stor perdelerinizi fabrikamıza alarak yıkayıp tekrar evinize teslim edebiliriz. En ekonomik fiyatlarla vermiş olduğumuz stor perde hizmeti için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Üsküdar Koltuk Yıkama Garantili Hizmetler
Camii İbadethane halısı yıkama