Koltuk yıkatma
Beğendim 🙂
4 (80%)
9 oy verildi.

Koltuk Yıkatma

Ev içerisinde kullanılan eşyalar mobilyalar sürekli olarak temizlenmek zorundadır. Evdeki hijyen standartlarının yakalanabilmesi için kaliteli bir şekilde temizlik uygulamalarının da geliştirilmesi son derece önemlidir. Evdeki birçok eşya ev halkı tarafından kolayca temizlenebilmektedir. Fakat kumaş yüzeylerin kullanılmış oldu sünger yay gibi birtakım ara unsurların devreye girdiği koltukların temizlenmesi amatörce yapılamayacak kadar ciddi işlemler bütünüdür. Diğer eşyalarda olduğu gibi koltuklar da mutlaka belirli periyotlarda temizlenmek durumundadır. Fakat koltukların evde bulunan temizlik aletleri ile elektrik süpürgesi ile temizlenmesi mümkün değildir. Koltukların gözeneklerine işlemiş olan hala akarlarının, bakterilerinin istenen şekilde ortadan kaldırılabilmesi için profesyonel desteğe ihtiyaç vardır. Bu noktada devreye girmekte olan firmamız bulunduğumuz lokasyonda çok uzun zamandır koltuk yıkatma taleplerine en modern şekilde yanıt vermektedir. Böylece evlerde işyerlerinde kullanılan koltukların koltuk takımlarının kanepelerin temizliği firmamızın sunmuş olduğu modern uygulamalarla gerçekleşmektedir. Koltuklar evdeki diğer eşyalardan daha büyük olduğundan dolayı taşınması da son derece güçtür. Bundan dolayı firmamız bütün koltuk yıkatma taleplerine yerinde temizlik hizmeti şeklinde cevap verebilmektedir. Bunun sağlanabilmesi için alanında uzman bir teknik kadroyla hizmet vermekteyiz. Temizlik konusunda eğitimli olan teknik kadromuz bütün koltuk çeşitlerinde arzulanan temizlik şartlarını yerine getirebilmektedir. Böylece çeşitli barınma alanlarında kullanılan koltuklar taşınmak zorunda kalmadan yerinde temizlik uygulamalarıyla ilk günkü gibi pırıl pırıl bir hale getirilmektedir.

Koltuk yıkatma

Koltuk yıkatma

Koltuk Nasıl Yıkanır?

Evlerde kullanılmakta olan koltuklar genellikle birkaç ay içerisinde ciddi anlamda toz tutmaya başlamaktadır. Ayrıca en tehlikeli olan durum koltukların kumaş ve sünger gözeneklerine mat dediğimiz bakterilerin dolmasıdır. Son derece inatçı olan bu bakteriler evdeki standart olan elektrik süpürgeleri ile çekilememektedir. Kumaşların gözeneklerine işlemiş olan bu tozların bakterilerin koltuk akarlarının ve matların temizlenebilmesi için profesyonel desteğe ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada devreye girmekte olan firmamız koltuk nasıl yıkanır sorusuna en modern uygulamalarla yanıt vermektedir. Koltuk yıkama uygulamalarının tamamında son derece gelişmiş vakumlu cihazlar kullanılmaktadır. Evlerde kullanılan elektrik süpürgelerinden çok daha güçlü olan vakumlama özelliği ile birlikte en inatçı kirleri en dip gözeneklere işlemiş tozların kirlerin ve bakterilerin bile kolaylıkla yerinden sökülmesi sağlanmaktadır. Bu şekilde koltuklar öncelikli olarak tozdan ve kirden vakumlu cihazlar sayesinde arındırılmalıdır. Kullanmış olduğumuz vakumlu cihazlar dışarıya toz vermediği için ev içerisindeki hijyen ortamı bozulmamaktadır. Bu işlemlerin ardından kaliteli kimyasallardan oluşan şampuanlarla birlikte ıslak yıkama aşamasına geçirmektedir. Islak yıkama aşaması son derece hassas uygulamalar bütünüdür. Evde ev hanımlarının amatörce koltukları ıslatıp silmesi koltukların temizlenmesinden ziyade nem tutarak daha da kirlenmesine sebebiyet vermektedir. Bundan dolayı firmamız ıslak yıkama aşamasında kaliteli koltuk şampuanları kullanarak koltuklarınızı temizlenmektedir. Ayrıca nemlenmiş ve ıslanmış olan koltuklar yine son derece güçlü vakumlu cihazlarla birlikte tamamen nemden arındırılıp kurutulmaktadır. Bu şekilde koltuk temizliği işlemi tamamlandıktan sonra teknik personelimiz son bir inceleme yaparak çıkmamış olan lekeler için lokal uygulamalara başvurmaktadır.

Koltuk yıkatma fiyatları

Koltuk yıkatma fiyatları

Buharlı Koltuk Yıkatma

Kalabalık şehir hayatının bir sonucu olarak günümüzde alerjik hastalıklar astım gibi birçok rahatsızlık giderek artmaktadır. Özellikle apartman dairelerinde ortaya çıkmakta olan bu hastalıkların en büyük sebebi evdeki halı koltuk gibi eşyaların toz tutmasıdır. Kumaşların gözenekli yapısının içerisine yerleşmiş olan tozlar zaman içerisinde inatçı lekelere dönüşmekte bir süre sonra buna bakteriler de eşlik etmektedir. Evlerdeki elektrik süpürgeleri ile birlikte asla ortadan kaldırılamayan bu inatçı kirler özellikle ev içerisindeki bebeklerin çocukların ve yaşlıların sağlığını tehdit etmektedir. Bunun neticesinde astım alerjik reaksiyonlar döküntü gibi birçok istenmeyen durum da ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple firmamız buharlı koltuk yıkatma taleplerine kaliteli uygulamalarla yanıt vermektedir. Uygulamış olduğumuz buharlı koltuk yıkama temizliği ile beraber evlerde bulunan koltuklar kesinlikle kimyasal madde deterjan ve şampuan kullanılmadan temizlenebilmektedir. Çünkü alerjik reaksiyonu olanlar ve astım hastaları için kullanılacak olan her türlü deterjanın çok büyük yan etkileri vardır. Fakat buharlı yıkama tekniğinde yüksek oranda buhar üretme gücüne sahip olan makineler ile birlikte buhar çıkışı sağlanarak koltukların kumaşlarına süngerlerine ve hatta metal veya ahşap olan iskelet sistemine yapışmış olan bütün tozlar ve kirler arındırılmaktadır. Buharın yumuşatıcı gücü burada devreye girdiği için çıkması çok zor olan lekeler bile birkaç dakika içerisinde tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Üstelik ev içerisinde hiçbir şekilde toz oluşturmadan buharlı temizlik meydana getirildiği için hijyen standartları artırılmaktadır.

Kuru Köpük Koltuk Yıkatma

Sadece evler için değil kalabalık olan lokasyonlarda da koltuk yıkama çözümleri firmamız tarafından yerine getirilmektedir. Özellikle yurt okul hastane otel pansiyon gibi kalabalık olan barınma alanlarında birçok koltuk çeşidi bulunmaktadır. Sayıca fazla olan koltukların ıslatılmadan yıkanması bu noktada büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü ıslatılarak yıkanmakta olan koltuklar istenen şekilde kurutulamadığında temizliğin aksine ortaya bakteri gibi pek çok sorun çıkmaktadır. Ayrıca önemli olan bir durum da koltuklarda kumaş dokusu bozulmakta sünger elastikiyetini kaybetmektedir. Bu noktada son derece teknolojik bir cihaz olan kuru köpük üretimi makineleri devreye girmektedir. Firmamız kuru köpük koltuk yıkatma taleplerine en kaliteli cihazlarla birlikte yanıt vermektedir. Böylece koltuk sayısı ne kadar fazla olursa olsun hiçbir şekilde koltuklar ıslatılmadan kuru köpük üreten makineler sayesinde kısa sürede temizlenebilmektedir. Cihazın köpük üretme kapasitesi son derece yüksek olduğundan dolayı büyük ebatlı olan koltuklar bile bir kaç dakika içerisinde istenen hiyjen standartlarına getirilmektedir. Ayrıca kullanılan köpük insana ve çevreye zarar vermeyecek bir yapıya sahip olduğundan dolayı herhangi bir şekilde sağlık problemleri yaşanmamaktadır. Kuru köpüğün en büyük avantajı koltukların dokusuna nemin ve suyun işlememesidir. Böylece köpüklerle birlikte yüzey artırılması yapılarak en dip gözeneklere işlemiş olan tozlar bile kolaylıkla ortadan kaldırılabilmektedir. Ayrıca köpük üretme makinesinin fırçalama özelliği ile beraber inatçı lekeler de kısa sürede yok olmaktadır.

İstanbul koltuk yıkatma

İstanbul koltuk yıkatma

İstanbul Koltuk Yıkatma

Evlerde iş yerlerde ve barınma alanlarında kullanılan koltukların temizlenmesi tamamen profesyonelce gerçekleştirilmesi gereken son derece hassas uygulamalardır. Bu noktada devreye girmekte olan firmamız İstanbul halkına son derece efektif olan çözümler sunmaktadır. Sağlık açısından olumlu olan uygulamalar evdeki ve yapıdaki hijyen standartlarını en üst seviyeye tırmandırmaktadır. Ortalığı toza bulamadan koltukların gözeneklerine işlemiş olan koltuk akarlarını bakterilerini kolaylıkla temizleyebilmekteyiz. Bunun sağlanabilmesi için dünya standartlarında hizmet veren firmamızın eğitimli ve donanımlı olan teknik kadrosu devreye girmektedir. Randevulu bir şekilde sizi bekletmeden çok kısa sürede koltuklarınızı temizlemekteyiz. Tüm bu hizmetleri sunarken müşterilerimizin arzulanmış oldukları güzel görünüme koltuklarınızın kavuşması için çaba göstermekteyiz. Koltukların kumaş dokusu analizi yapıldıktan sonra temizlik uygulamaları başlatıldığı için en hassas kumaşlar bile olsa koltuklarda yıkama uygulamalarında yüz güldüren sonuçlar ortaya çıkartmaktayız. Bir taraftan koltuklarınızı derinlemesine bir temizliğe tabi tutarken diğer taraftan da göstermiş olduğumuz hassasiyetle kaliteli cihazlarla ve nitelikli kimyasallarla birlikte ömrünü uzatmaktayız. İstanbul koltuk yıkatma taleplerinin tamamında her bütçeye hitap eden son derece ekonomik fiyatlar belirleyerek kaliteden ödün vermeden koltuk yıkama uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Kayaşehir Koltuk Yıkama
Maltepe koltuk yıkama - Büyük indirimlerle hizmetinizde