Kocasinan Koltuk Yıkama
Beğendim 🙂
4.6 (92%)
5 oy verildi.

Yirmi Yıllık Tecrübe İle Temizlik

Evinizde sürekli kullanmakta olduğunuz eşyalarınız belli süre sonra doğal olarak kirlenmektedir. Özellikle kumaş kaplı olan mobilyalarınız, halılarınız, perdeleriniz gibi pek çok eşya kirlenmekte ve belli süre sonra kötü kokular sinmektedir. Bu kirlerden, lekelerden ve sinmiş kokulardan kurtulmak istiyorsanız geleneksel yolları denemeniz pek işe yaramayacaktır. Sürekli kullanılan deterjanları kullanmanız ve eşyalarınız elinizle yıkamanız hem sonuç almamanız hem de gereksiz yere yorulmanız demektir. İstanbul koltuk yıkama, bu temizlik işlemleri ile ilgili yirmi yıllık tecrübeye sahiptir. Bu tecrübe sonucunda özel olarak üretilen deterjan ve şampuanlar özel tasarım makinelerde kullanılmaktadır. Bu makine ve deterjanlar sayesinde kirler yüzeye çıkarak daha iyi bir temizlik sağlanmaktadır. Kocasinan koltuk yıkama bu özellikleri ile sizlere temizlik garantisi sunmaktadır. Eğer temizlikten memnun kalmazsanız firmamım tarafından tekrar temizlik yapılacaktır. Üstelik sizden ekstra ücret talep edilmeyecektir. Ayrıca stor perdeleriniz için Kocasinan stor perde yıkama bu tecrübe ile sizlere hizmet vermektedir.

Sandalye Yıkama

Evinizde ya da iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz sandalyeler kirlendiğinde kendiniz temizlemeye uğraşmayın. Kumaşta lekeler oluşmasını, kumaşın eskimesini istemiyorsanız bunu uzmanına bırakın. Kocasinan sandalye yıkama, kumaşı ne tür olursa olsun her çeşit sandalyenizi adresinizde özel makine ve deterjanla yıkayıp tertemiz ve mis gibi teslim edecektir. Sizde belli bir süre havalandırdıktan sonra güle güle kullanabilirsiniz.

Dilediğiniz Zaman Garantili Temizlik

Kocasinan yatak yıkama, yedi gün yirmi dört saat sizlere hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman halı, koltuk ve sandalyelerinizi yıkatabilirsiniz. Memnuniyet garantisi veren İstanbul koltuk yıkama temizlik sonrası eşyalarınızı mis gibi kokular ile teslim etmektedir. İstanbul koltuk yıkama yirmi yıllık tecrübe ile yüzlerce evde ve onlarca kurumsal firmada koltuk, sandalye ve benzeri mobilya temizliği gerçekleştirmiştir.

Merter Koltuk Yıkama Servisi
Fikirtepe Koltuk Yıkama Şirketi