İstinye koltuk yıkama Ekonomik fiyatları ile VİP Hizmet
Beğendim 🙂
5 (100%)
3 oy verildi.

İş Yerlerinde Salgın Hastalıklardan Kurtulma

İş yerleri verim almak istediğiniz ve günün neredeyse yarısını geçirdiğiniz bir alan. Birçok kişinin ortak eşyaları kullanması etraftaki bakteri ve virüs miktarını artırıyor ve bunlar da salgın hastalıklara sebep oluyor. Bu salgın hastalıklardan korunmanın yolları var. İlk olarak düzenli şekilde günlük temizliğe dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca bunun dışında iş yerlerinde kullandığınız koltuk ve sandalyeleri özellikle geçiş dönemlerinde yani bahar aylarında yılda 2 kez temizletmeniz bakteri ve virüs oranını ciddi anlamda düşürecektir. İstinye koltuk yıkama hizmetinin yanı sıra sandalyelerinizi e temizleterek iş yerlerinde oluşabilecek salgın hastalık riskini düşürebilirsiniz.

İstinye koltuk yıkama

İstinye koltuk yıkama

Yatak ve Sandalye Temizliği
İstinye küçük bir semttir ve nüfusu buna rağmen oldukça fazladır. Böylesi kalabalık bir yerde temizlik ihtiyacına cevap verecek yeterli sayıda firmanın olmaması sizi şaşırtacaktır. İstanbul Koltuk Yıkama İstanbul’da 1994 senesinden beri hizmet veriyor ve İstanbul’un her yerine kısa sürede hizmet veriyor. Evlerinizin temizliği için yılda bir kez İstinye yatak yıkama hizmetinden oldukça uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Bu şekilde uyku esnasında bakteri ve virüslerden en az zararı görebilirsiniz. Özellikle eski yataklarda temizlik oldukça önemlidir. İstinye sandalye yıkama için de sandalye başına 5 TL gibi cüzi bir ücret ödeyerek etkin temizliği sağlayabilirsiniz.

İstinye koltuk yıkama fiyatları

İstinye koltuk yıkama fiyatları

Stor Perdelerde Temizlik
Bildiğiniz gibi genellikle kullanılan tül perdeleri yıkamak bir hayli kolay. Makineye atıp güzel bir temizlik elde edilebiliyor. Ancak bu stor perdelerde söz konusu değil. Düzenli olarak silebildiğiniz stor perdeler aslında bu şekilde temizlenmez. Bu sadece görüntünün iyi olmasını sağlar. Ancak perdeler bakteri birikiminin en çok olduğu eşyalardır. Ayrıca dışardan gelen toz ve bakterilerin de ilk ulaştıkları yer bu perdeler oluyor. Bunların temizliği için İstinye stor perde yıkama için internet adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstinye halı koltuk yıkama

İstinye halı koltuk yıkama

Ataşehir Koltuk Yıkama 0216 460 12 39
Üsküdar Koltuk Yıkama Garantili Hizmetler