Beylikdüzü Koltuk Yıkama 02126798888 Koltuk Yıkama Beylikdüzü
Beğendim 🙂
4.4 (88%)
40 oy verildi.

Beylikdüzü Koltuk Yıkama 02126798888 Koltuk Yıkama Beylikdüzü

Beylikdüzü koltuk yıkama 02126798888 Koltuk Yıkama Beylikdüzü, evde koltuk yıkama, beylikdüzü yatak yıkama, koltuk temizleme, beylikdüzü çekyat yıkama, kanepe yıkama beylikdüzü, buharlı koltuk yıkama, sandalye yıkama fiyatları, koltuk yıkama ne kadar kaç para gibi sorularınız içim lütfen yazımızı okuyun.

Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Beylikdüzü Koltuk Yıkama hizmeti kalifiye personellerimiz ve Avrupa nın en iyi yıkama makineleri ile ayağınıza kadar geliyor. Sizin hiç bir zahmette bulunmanıza gerek kalmadan kalifiye yıkama ekiplerimiz son sistem teknolojimizi kullanarak çok kısa bir zaman içerisinde koltuk takımlarınızı başka bir çehrede kullanımınıza sunuyor. Eşyalarınız temizlendikten sonra önceki haliyle kıyasladığınızda ben bu işlemi neden daha önce uygulatmadım diye kızgınlık duymanız kaçınılmaz olucaktır. Bizlerin tek amacı koltuklarınızın güzel bir görünüm kazanması değildir. Aynı zamanda yoğun kullanımda olan bu eşyalarınızı insan sağlığına zarar vermeyecek bir hale getiriyoruz. Yani kesin Hijyen hale getiriyoruz.

Beylikdüzü koltuk yıkama

Beylikdüzü koltuk yıkama

Koltuk Temizleme Beylikdüzü

Koltuk temizleme alanında uzmanlığını siz değerli müşterileri sayesinde kanıtlamış olan Beylikdüzü koltuk yıkama firması olarak bu yıl hiçbir ev ve iş yerinde kirli koltuk kalmasını istemiyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz koltuk yıkama hizmetimizde kullanmış olduğumuz makineler, şampuanlar, leke çıkarıcılar yurt dışından ithal olarak gelmektedir ve koltuklarınızın tertemiz bir şekilde size ulaşacağının güvencesini veriyoruz.

 

Beylikdüzü Koltuk Yıkama Firması

Koltuk yıkama firmamız çok uzun bir süredir kesintisiz olarak sizlere koltuklarınızın temizliği konusunda en kaliteli hizmeti vermektedir. Şimdiye kadar bütün müşterilerimiz yapmış olduğumuz hizmetlerden son derece memnundurlar. Niye diye soracak olursanız bizim işimiz sadece koltuk yıkama üzerinedir ve bu konuda yeterince tecrübeye sahibiz. Bütün bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

Koltuk Yıkama Referanslarımız

Bizlerin en iyi referansları sizlersiniz. Bizlerin size sunmuş olduğu hizmetten duymuş olduğunuz memnuniyeti bizler ile değil aksine değerli gördüğünüz sevdikleriniz ile paylaşınız. Onlarında tertemiz koltuklara ve hijyenik koltuklara sahip olma hakları bulunmaktadır. Bu farkı sizlerde yaşamak istiyorsanız bir telefon ile sizlerin evinde olacağız. Ayrıca https://halikoltukyikama.com sitemizde bulunan referanslar bölümünden kurumsal referanslarımıza göz atabilirsiniz.

Beylikdüzü Koltuk Yıkama Fiyatları

Beylikdüzü Koltuk yıkama ne kadar 

Beylikdüzü ilçemizde bulunan şubemiz en ekonomik fiyatlarla sizlere hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin sorduğu sorulardan biride koltuk yıkama ne kadar sorusudur. Normal olarak müşterilerimiz koltukları yıkandığında sürpriz koltuk yıkama fiyatları ile karşılaşmak istemezler. Bu konuda müşterilerimizi bilgilendirmek amacı ile koltuklarının rengini, minder sayısını ve kumaş cinsini sorarız. Müşterilerimiz koltuk cinsini bilmeyebilirler. O zaman whatsapp üzerinden bir resim talep ederiz. İnceleme sonucunda net fiyat bilgisini müşterilerimiz ile paylaşırız.

Beylikdüzü koltuk yıkama fiyatları

Beylikdüzü koltuk yıkama fiyatları

Beylikdüzü buharlı koltuk yıkama

Buharlı koltuk yıkama hizmetimiz özellikle evinde evcil hayvan besleyen ve hijyenik koltuklar da oturmak isteyen müşterilerimize hitap etmektedir. Özel üretim buharlı koltuk yıkama makinelerimiz 120-150 santigrat derece buhar püskürterek temizlik yapar. Koltuklarınızı antibakteriyel bir hale getirerek mite ve bakteri üremesine son verir. Koltuklarınız buharlı yıkama işlemine tabi olduğun da çok kısa sürede kurur. Bu sistemle yapılan yıkamalarda da kesin sonuçlar almaktayız.

Beylikdüzü buharlı koltuk yıkama

Beylikdüzü buharlı koltuk yıkama

Beylikdüzü sandalye yıkama

Beylikdüzü sandalye yıkama hizmetimiz ile misafirlerinizi tertemiz sandalyelerde ağırlayacaksınız. Üstün yıkama sistemimiz ile sandalyeleriniz tertemiz olacak. Kullandığımız şampuanlar sandalyelere özel olarak üretilmiş ve Hijyen bakımından kusursuzu size sunan ürünlerdir. Özellikle işyerlerinde yoğun kullanıma maruz kalan sandalyelerin temizliği de uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Geniş servis ağımızla tüm İstanbul ‘ a olduğu gibi Beylikdüzü sandalye yıkama hizmeti veriyoruz.

Beylikdüzü sandalye yıkama

Beylikdüzü sandalye yıkama

Beylikdüzü Yatak Yıkama

Beylikdüzü yatak yıkama – Yatak yıkama, en önem verdiğimiz hizmetlerimizden biridir. Bu hizmeti bir çok şekilde vermekteyiz. Yıkama şekillerimiz sulu sistem, buharlı yatak yıkama ve kuru köpük yıkama olarak 3 e ayrılmaktadır. Sulu sistem yıkama işleminde yataklarınızın lekeleri büyük oranda temizlenmekte, bunun yanı sıra Hijyen bakımından da sorunsuz hale gelmektedir. Buharlı yatak yıkama işleminde ise Hijyen bakımından kesin sonuç alınırken leke konusunda da oldukça başarılı bir sistemdir. Kuru köpük yıkama işlemi kuruma süresi en kısa olan sistemdir. Köpükle yıkama yapıldığında yataklarınız çok kısa sürede kullanılabilir. Diğer 2 sisteme göre başarı oranı daha düşüktür fakat aciliyeti olan müşterilerimizi için tam isabet bir sistemdir. Yatağınızın nasıl yıkanacağına siz karar verebilir yada sorununuzu bize anlatarak yönlendirme talep edebilirsiniz.

Beylikdüzü yatak yıkama

Beylikdüzü yatak yıkama

Koltuk yıkama şirketleri Beylikdüzü

Koltuk yıkama şirketleri evlere hizmet vererek koltuklarınızın yerinde temizlenmesini sağlarlar. 25 yıldır vermiş olduğumuz temizlik şirketi hizmetimizi İstanbul genelinde ve özellikle Beylikdüzünde koltuk yıkama şirketi olarak vermekteyiz. Şirketimizin vermiş olduğu detayla hizmet bilgilerine bize ulaşarak sahip olabilirsiniz. Şirketimiz bir çok temizlik hizmetini sizlere yerinizde veya fabrikamız da sunmaktadır.

Beylikdüzünde en iyi koltuk yıkamacı

Bir çok forum sitesinde, facebook paylaşım sayfalarında, twitter da ve öneri sitelerinde Beylikdüzünde en iyi koltuk yıkamacı araması yaptığınız da firmamızı görüceksiniz. Müşterilerimizin önerileri sayesinde bu günlere geldik. Sizlerin olumlu referansı ile bir çok yeni müşterite ulaşma şansını yakaladık. Sizlerin önerileri ile her geçen gün daha büyük bir firma olurken, bunun paralelinde daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Koltuk yıkama beylikdüzü

Koltuk yıkama beylikdüzü

Koltuk yıkama nasıl yapılır

Koltuk yıkama nasıl yapılır size bu yazımız da kısaca anlatacağız. Öncelikle kumaş cinsi belirlenerek başlanan bir işlemdir. Koluklar kumaş cinslerine göre yıkama ya tabi tutulmalıdır. Her koltuğu aynı şekilde yıkayarak sonuç alınamaz. Yıkama şekli, yıkama yapılacak makine, yıkamanın hangi şampuanlarla yapılacağı, üzerinde hangi tür lekelerin bulunduğu, lekenin geçmişi, üzerinde temizlik yapılmaya çalışılmış mı? Bunların hepsi çok önemlidir. Genel olarak bahsetmek gerekirse koltuklar önce vakumlanmalı ve üzerinde bulunan tozlardan arındırılmalıdır. Tozlarından arındırıldıktan sonra kumaşa uygun olarak koltuk ıslatılmalı, kumaş cinsine uygun şampuan partikül şeklinde kumaşa verilerek bir süre beklenilmelidir. Koltuğun ihtiyacına göre hassas fırçalar ile fırçalanmalı, üzerinde leke var ise lekeye uygun leke çıkarılar kullanılmalı ve lekeler ile kirlerin kusması beklenilmelidir. Uygun zaman geldiğin de ve kirler kustuğunda emiş gücü yüksek makineler kullanılarak koltuk vakumlanmalı ve temiz su verilerek koltuk durulanmalıdır. Makine seçimi burada çok önemlidir. Koltukta çok fazla su bırakılmamalıdır. Yeteri kadar su emildiğin de koltuklar kurumaya bırakılır. Mevsimine göre koltukların kuruma saati değişiklik gösterebilir. Yaz aylarında bu sürenin ortalaması 4 saat iken kış aylarında 6-8 saat kadar sürebilmektedir.

Beylikdüzü stor perde yıkama

Beylikdüzü stor perde yıkama şirketimiz haftanın her günü hizmet verebilmektedir. İki şekilde stor perde yıkıyoruz. Bunlardan ilki yerinde yıkama sistemidir. Profesyonel makinelerimiz ile stor perdelerinizi yerinde yıkayabiliyoruz. Bu sistemde eviniz perdesiz kalmıyor ve storlar asılı olduğu kendi yerlerinde 2-3 saat arasında kuruyarak kullanıma hazır hale geliyor. Bir diğer sistem ise fabrikasyon stor perde yıkama hizmetimizdir. Stor perdelerinizi yerinden alarak fabrikalarımıza götürüyoruz. Yıkamasını yaptıktan sonra kurumaya bırakıyoruz ve kuruduğunda tekrar evinize getirerek yerlerine asıyoruz. Her iki sistemde de istediğiniz temizliğe kavuşabiliyorsunuz. Daha detaylı bilgi almak için koltuk yıkama şirketimizi arayabilir ya da sitemizde daha fazla araştırma yaparak daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Stor perde yıkama fiyatlarımız her keseye uygundur. Elimizden geldiğince en düşük fiyatlar ile sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz.

 

Sandalye Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir
Koltuk Alırken Nelere Dikkat Etmeli