Bakırköy koltuk yıkama | Halı, yatak, sandalye ve stor perde yıkama
Beğendim 🙂
5 (100%)
12 oy verildi.

Bakırköy koltuk yıkama

Bakırköy koltuk yıkama şirketimiz prensipli ve disiplinli bir şekilde müşterilerine hizmet vermektedir. Çok özel durumlar haricinde vaktinde müşterilerinin evine giderek zaman konusunda işverenlerimizi mağdur etmemekteyiz. Verdiğimiz temizlik hizmetinde ise hedefimiz her zaman sıfır kusurlu koltuklardır. Biz koltuklarınızın tertemiz olduğunu görmeden işimizi bırakıp gitmeyiz. Personellerimizi bu şekilde yetiştirdik ve hepsini usta olmadan evlere yollamamaktayız.

Evlerimizde temizleme zorluğundan şikayet ettiğimiz eşyaların başında koltuklarımız ve halılarımız gelir. Günlük temizliğinde sadece süpürme ile geçiştirdiğimiz bu ürünlerimiz; evimizin görüntü güzelliğini yansıtırken, bir yandan da en çok bakteri, mite ve çeşitli mikropları barındırır. Bizler bu zararlıların hijyenini elimizdeki temizlik maddeleri ile maalesef tam olarak yerine getiremiyoruz.

Bakırköy koltuk yıkama

Bakırköy koltuk yıkama

Çocuklarımızın ve bizlerin sağlığı için uzmanlarca önerilen altı ayda bir kez koltuk yıkama ve halı yıkama işlemlerini yaptırmalıyız.

Bakırköy yatak sandalye stor perde yıkama

Bakırköy yatak sandalye stor perde yıkama

Evlerimizin baş tacı olan ve mikroplara maruz kalmamaları için çocuklarımıza; hatta kendimize birçok kısıtlama getiririz. Hasta çocukları varsa en yakın dostlarımız ve akrabalarımızla görüşmelerimizi bile erteleriz. Fakat evimizdeki tehlikelerden habersiz onları evde koruduğumuzu düşünürüz. Çocuklarımızı evlerimizdeki mikroorganizma ve mikroplardan koruma amaçlı koltuk yıkama ve halı yıkama işlemlerine dikkat ve özen göstermeliyiz. Tabi bu işlemleri de işinin erbabı bir firmaya bırakmalıyız. Kullandıkları kimyasallar insan biyolojisine zarar vermemeli, kısa zamanda istediğimiz gibi temizlenmeli ve kısa sürede kullanıma hazır hale gelmelidir.

Bakırköy koltuk yıkama fiyatları

Bakırköy koltuk yıkama fiyatları

Bu işlemler gerçekleştirilirken koltuklarımıza ve halılarımıza zarar gelmemelidir. Bizim sağlığımız elbette çok daha önemli ama severek aldığımız koltuklarımız da aynı yeniliğini korumalıdır. Renkleri solup, birbirine karışmamalı, ahşap ve metal aksamları zarar görmemelidir.

İstanbul Koltuk Yıkama
Eyüp Koltuk Yıkama - Stor, Yatak, Sandalye yıkama