Ulus Koltuk Yıkama – Yatak, Sandalye ve halı yıkama
Beğendim 🙂
5 (100%)
9 oy verildi.

Ulus koltuk yıkama

Ulus ta vermiş olduğumuz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri burada bulabilirsiniz. Firmamız yerinde yıkama alanında uzmanlaşmıştır. Vermiş olduğumuz hizmetler sadece koltuk yıkama değildir. Bunun yanında bir çok hizmeti çok pratik bir şekilde hizmetinize sunuyoruz.

Bu hizmetlerden ufak ufak bahsedelim.

Ulus sandalye yıkama

Sandalyelerinizi uzman ekibimiz en uygun yıkama ürünleri ile çok kısa sürede temizleyerek yemek masalarınızın full hijyenik hale getirmektedir.

Ulus yatak yıkama

Yataklarda oluşması muhtemel olan akar, mite ve mikroplar profesyonel yıkama ürünleriyle antibakteriyel hale getirilerek hizmetinize hazır hale getirilmektedir.

Ulus yerinde halı yıkama

Yalnış duymadınız. Bazı halılar vardırkı mutlaka yerinde yıkanması gerekmektedir. Mesela halıflexler bunlara bir örnektir. Yerinde kaldırılması mümkün değildir. Profesyonel ekipmanlarımızla halılarınız yerinde temizlenecek ve tertemiz olacaktır.

ulus koltuk yıkama

ulus koltuk yıkama

Temizliğin önemi çok büyüktür. Eskiden kalma, kulaktan duyma önerilerle bir arpa boyu yol gidemezsiniz. Bahsetmek istediğimiz koltukların temizliği. Yani elle yapılan veyahut bezle silinen koltukların temiz olabilme ihtimali. Bize göre böyle bir ihtimal yoktur. Bez koltuktan yüeysel şekilde kir olur. Temizlemenin 1 gün sonrasında koltuklarını eski halinde olduğu gibi anti hijyenik olurlar.

ulus yatak yıkama

ulus yatak yıkama

Koltuklarınızın gerçekten temizlenmesini istiyorsanız bu işi profesyonellere bırakmak zorundasınız. Koltuk temizleme işi sadece profesyonel makineler ve işinin ehli personelller ile yapılabilir. Bunun haricinde yapılan temizlik işlemleri kesinlikle istenilen seviyede koltuklarınızı temizlemiyecek siz ve aileniz aynı kire temas etmeye devam edeceksiniz.

Ulus koltuk yıkama şirketimizin özel yetiştirilmiş personelleri koltuklarınızda bulunması muhtemel olan mite ve bakterileri %100 garantili bir şekilde temizliyorlar. Bunun yanında koltuklarınızı tetrtemiz yaparak gözlerinize hitap ediyorlar. Detay için lütfen bizi arayınız.

Koltuk Temizleme
Sandalye Yıkama - Şok fiyatlarla yıkama burada