İstanbul Esenler Koltuk Yıkama – %70 İndirim 0212 679 8888
Beğendim 🙂
4.2 (84.44%)
18 oy verildi.

Esenler Koltuk Yıkama

Yerinde yıkama servislerimiz Esenler de Haftanın 7 günü hizmet vermektedirler. Koltuk yıkama işinin ilklerinden olan firmamız tecrübesi ile koltuklarınızı ilk günkü temizliklerine kavuşturmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz: Koltuk yıkama işleminin yanında hayatınızı kolaylaştırmak adına sunmuş olduğumuz diğer hizmetlerimiz; yatak yıkama, sandalye yıkama, yerinde ve fabrikasyon halı yıkama ve stor perde yıkama dır.

Esenler koltuk yıkama

Esenler koltuk yıkama

Esenler Koltuk yıkama şirketimiz en iyi hizmeti verebilmek adına personellerine devamlı brifingler vererek koltuk temizlemenin inceliklerini öğretir. Biz her zaman insan sağlığını düşünerek yıkama şampuanları seçiyoruz. Şuan kullandığımız şampuanlarında insan sağlığına hiç bir zararı bulunmamaktadır. Kullandığımız makineler ise koltuklarınızda kesin çözüm olacak cinstendir. Biz her zaman her ürünün en iyisini kullanarak müşterilerimize kusursuz bir yıkama deneyimi sunuyoruz.

Esenler koltuk yıkama 4 mevsim süresince , sizlere sunmuş olduğumuz üstün hizmet garantisi ile koltuk yıkama işlerinizde yanınızdayız. Koltuklarınız son teknoloji ürünü koltuk yikama makinaları ve yardımcı diğer temizlik araçları kullanılarak profesyonel bir ekip tarafından yıkanmaktadır. Koltuklarınız kurutma odalarımızda kış-yaz fark etmeden %100 kuru olarak tarafınıza teslim edilmektedir.

Güleryüzlü çalışanlarımız ve sizlere sunmuş olduğumuz tamamen ücretsiz servislerimiz sayesinde evinizden halılarınız alınır.

Esenler koltuk yıkama fiyatları

Esenler koltuk yıkama fiyatları

Pırıl pırıl , hijyenik bir koltuk yıkatmak istiyorsanız ve maliyetininde çok ucuz olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Her sene sabit fiyat garantisi ile bu yılda koltuk yıkama fiyatlarımız 100 TL şeklinde sabit tutmaya devam ediyoruz. Amacımız bu kaliteli temizlikten olabildiğince herkesin yararlanmasıdır. Ülkemizde yaşayan vatandaşlarımızın, ekonomik şartlarını göz önüne alarak, kar paylarımızı hiç düşünmeden koltuk yıkama fiyatlarını sabit tutmaya karar vermiş bulunmaktayız.

2015 yılı içerisinde sabit fiyat garantisiyle koltuklarınızı yıkatabilirsiniz. Bizler en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti size sunmaktan dolayı gayet memnunuz.

Yapılan hizmetlerde ufak birkaç hile olabilir , fiyatlara zam yapılmayarak , verilen hizmetin kalite değeri düşürülmesi amaçlanır. Fakat bizler hiç bir zaman bu şekilde hizmet sunmaya tenezzül etmedik. Diğer müşterilerimiz gibi sizlerinde hizmetimizden memnun kalacağınıza ve sürekli tercih edeceğinize şüphemiz yoktur.

Esenler yatak sandalye stor perde yıkama

Esenler yatak sandalye stor perde yıkama

Zeytinburnu Koltuk Yıkama 02126798888 Zeytinburnu halı koltuk yıkama
İstanbul Avcılar Koltuk Yıkama 02126798888 Koltuk yıkama avcılarda