Bulgurlu Koltuk Yıkama Şirketi
Beğendim 🙂
4.4 (88.57%)
7 oy verildi.

Bulgurlu Koltuk Yıkamada En İyi Sonuçlar

Evlerimizde ve yaşadığımız diğer mekanlarda kullandığımız eşyalar bir süre sonra kirlenmekte ve kötü görüntü oluşturmaktadır. Bu kötü görüntünün yanı sıra her an oturup kalktığımız koltuklarımız ve sandalyelerimiz mikrop yuvaları haline gelmektedir. Her ne kadar bizler günlük temizliğimizde ve dönemlik temizliklerimizde kendimiz eşyalarımızı temizlesek de eşyaların kumaşlarından ve dikiş aralarından derine nüfuz edemediğimiz için yeterince temizlik yapmış olmamaktayız. Temizlik denildiğinde koltuk ve sandalyelerin içlerinin vakumlanması ve süngerlerine ve döşemelerine sinmiş olan mikropların da oralardan sökülüp atılması akla gelir. Ayrıca koltukların döşemeleri çok silindiğinde renkleri değişmektedir. Yıkama sırasında buna da dikkat edilmelidir. Bulgurlu koltuk yıkama Bulgurlu gibi geniş bir semtte koltuk ve sandalyelerimizin temizliğini hassas bir şekilde yapmaktadır. Bulgurlu sandalye yıkama da yine sandalyelerimizi ilk günkü gibi tertemiz olarak bize teslim etmektedir.

Bulgurlu Yatak Yıkama Uzmanları

İstanbul Bulgurlu semtinde hizmet veren firma İstanbul Koltuk Yıkama, evlerimizde belki de yıkanması imkansız ve temizlenmesi de en zor olan eşyalarımızdan yataklarımızı incelikle temizlemektedirler. Bulgurlu yatak yıkama ile çok zor olan yatakların temizliği pratik bir şekilde yapılmaktadır. Yataklarımız tekli ve çiftli olarak ayrı ayrı fiyatlandırılmıştır. Yataklarımızdaki özel fonksiyonlara zarar vermeden temizlikleri yapılıp evlerimize ulaşmaktadır. Evlerden servisle yataklarımız alınıp temizliği yapılıp tekrar evlerimize servis aracılığıyla ulaştırılmaktadır.

Bulgurlu Stor Perde Yıkama Servisi

Stor perdelerin yıkanması ve temizlenmesi oldukça zordur. Bunu evde yapmaya kalksak başarılı olamayız. Stor perdelerin renklerine zarar vermeden ama özellikle kış mevsiminin isini pasını, kokusunu gidermek, temizlemek gerekir. Bu sebeple storların temizliğini Bulgurlu stor perde yıkama servislerine bırakalım. İşlerinde uzman ve temizliğin ne kadar hassas bir durum olduğunun farkında olan firma çalışanları ellerindeki storları en güzel şekilde temizleyip evlerimize ulaştıracaktır.

Caddebostan Koltuk Yıkama
Bostancı Koltuk Yıkama - %50 ye varan indirimler