Kayaşehir Koltuk Yıkama
Beğendim 🙂
4.7 (94%)
10 oy verildi.

Kayaşehir Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işlemleri her ne kadar basit bir işlem gibi görülse de aslında birden fazla detayı barındıran bir iştir. Öncelikle profesyonel bir ekip ile çalışmanız şarttır çünkü çoğu kişi kendi yöntemleri ile koltuklarını temizlemeye kalktığında koltuklarına zarar vermektedir. Bu nedenle diğer ev işlerine göre daha profesyonellik isteyen bir iştir. Bu işlemde canınızı sıkabilecek durumlar ile karşı karşıya kalmaktansa, koltuklarınızı Kayaşehir koltuk yıkama hizmetimize teslim edebilir ve koltuklarınızı soldurmadan, kumaşına zarar vermeden onların temizliğine katkı sağlamış olabilirsiniz. Çünkü bu işlemi evinizde yaptığınız koltuğunuzda bu sorunlar mutlaka görülecektir. Aynı zamanda koltuklarınızı yıkarken tüm deterjanlar ve temizlik ürünleri kullanılmaz. Bu gibi detaylar ile sizlerin hiç uğraşmasına gerek yok çünkü koltuk yıkama hizmetimizde bizler bu noktalar ile tamamen ilgilenmekte ve koltuklarınız için en ideal çözümleri üretmekteyiz. Sizler zaman ve emek kaybı yaşamayın ve daha temiz koltuklara ulaşın diye verdiğimiz koltuk yıkama hizmetimizden istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Evde ulaşabileceğiniz yöntemlerden çok daha iyi yöntemler ile temizlenmiş koltuklarınızda hem de sizlerde sağlığını daha güvende hissedebileceksiniz. BU noktada firmamıza güvenebilirsiniz ve koltuklarınızın eskisinden daha güzel ve temiz bir görünüme kavuşmasında yardımcı olabilirsiniz.

Koltuk yıkama kayaşehir

Koltuk yıkama işlemlerimiz son derece profesyonel bir ekiple gerçekleştirilen bir hizmettir. Koltuklarınızın durumlarına bakılarak onlar için en uygun temizlik ürünleri belirlenmekte ve ardından teknolojik koltuk yıkama makinalarımız ile koltuklarınız derinlemesine temizlenmektedir. Temizleme işlemlerinin bitmesinin ardından kurumaları için kuruma odalarında muhafaza edilmektedir. Bu şekilde koltuklarınızda hiçbir aşınma, yıpranma, renk solması veya herhangi bir zarar olmadan temizlenmiş bir şekilde sizlere geri teslim edilmektedir.

Kayaşehir koltuk yıkama

Kayaşehir koltuk yıkama

Kayaşehir Koltuk Yıkama Servisi

Kayaşehir koltuk yıkama servisi olarak profesyonel ekibimiz emrinizdedir. Bizlere ulaşın ve koltuklarınızı ilk günkü temizliğine geri kavuşturalım. Koltuk yıkama işlemi ile evinize sağlık getirebilirsiniz. Çünkü evlerde sağlığı tehdit eden ve zararlı mikroorganizmaları en çok barındıran iki eşyadan biri koltuk diğeri de halılardır. Bu nedenle bu tüylü kumaşların derinlemesine temizlenmesi ve bakterilerden, mikroplardan arındırılması şarttır. Bizler tam olarak bu noktada devreye giriyoruz ve sağlığınız tehdit eden bu canlıları koltuklarınızdan uzaklaştırarak sizlere saha temiz ve sağlıklı bir ortam sunuyoruz. Temizliğimizde buharlı temizliği tercih ettiğimiz için temizliğinizi el değmeden gerçekleştiriyoruz ve koltuklarınızda her hangi deforme, yıpranma veya kimyasal bir maddenin koltuğa zarar vermesi gibi durumlar söz konusu olmuyor. Bu temizlik sayesinde ev tozlarından, mikroplardan, mikroskobik canlılardan (mite vb.) koltuklarınızın tamamen arınması sağlanır.

Kayaşehir Koltuk Yıkama Fiyatları

Yılın belirli zamanlarında evlerde yapılan temizliklerden biride koltuk yıkama temizliğidir. Bu temizlikte koltukların iyi bir şekilde temizlenmesi büyük önem taşır. Kendiniz koltuk yıkama işlemlerini yaparken hem zaman hem de emek kaybına uğrayabileceğinizden dolayı bir koltuk firmasından bu konuda yardım almaktan fayda vardır. Evde yapacağınız koltuk yıkama işlemlerinde koltuğunuza zarar verebilme gibi bir durum söz konusu iken koltuk yıkama servisimiz ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda iyi yıkanmamış bir koltuk, zararlı ve pis mikroskobik canlıların koltuğunuzda barınmasına sebep olacak ve buda kirli bir görüntüye ve pis bir kokuya neden olacaktır. Tüm bu sorunları alt etmek ama koltuk yıkama fiyatları hakkında da öncelikli bir fiyat bilgisine sahip olmak istiyorsanız Kayaşehir koltuk yıkama fiyatları için öncelikle bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Uygun koltuk yıkama fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve koltuklarınızın daha sağlıklı ve güvenilir yerler haline gelmesi için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Koltuk yıkama kayaşehir

Koltuk yıkama kayaşehir

Evde Koltuk Yıkama

Evlerinizde koltuklarınızı yıkamak için yeterli derecede temizlik malzemeniz veya profesyonelliğiniz bulunmayabilir. Koltuk yıkama firmalarından daha önceden faydalanmış fakat koltuklarınızın evinizde daha özenli ve dikkatli temizleneceğinizi düşünüyorsanız evde koltuk yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu temizlik tamamen bizlerin garanti kapsamımız altında yapılmaktadır. Evde koltuk yıkatma işlemleriniz için bizlerden profesyonel destek alabilirsiniz. Koltuklarınızı uzun zamandır yıkamamış veya koltuğunuz yeni bir leke oluşumu olabilir. Böyle durumlarda elinizde bulunan malzeme ile koltuğunuzu temizlemeye çalıştığınızda ya çok fazla ürünü ziyan edersiniz ya da koltuklarınızda yanlış temizlik malzemesi kullandığınızdan dolayı koltuklarınızı deforme edebilirsiniz. Koltuğunuzun da taşınmasını istemiyor ve kısa bir süre içerisinde kirlerden arınmasını istiyorsanız evde koltuk yıkatmak tam olarak sizlerin istediği hizmet oluyor. Bizlerle iletişime geçtiğiniz anda, belirttiğiniz ev veya işyeri adresinize profesyonel ekibimizden bir grup gönderilmektedir. Buharlı makinalarımız ve koltuğunuzun cinsine göre seçtiğimiz malzemelerimiz ile koltuk yıkama işlemine hemen başlanmaktadır. Kısa süreli bir işlem olan bu temizlik işleminden sonra koltuklarınız bakterilerden, çeşitli mikroskobik canlılardan ve kirlerden arınmış bir şekilde yalnızca kurumayı bekleyecektir.

Buharlı Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama servisimizde çalışmakta olan uzman personelimiz, koltuklarınızın kumaşına zarar vermeyen basınçlı buhar makinaları ile çalışmaktadır. Basınçlı buhar makinalarımız sayesinde koltuklarınızda yer alan mikroskobik canlılar ve bakteriler tamamen ortadan kalkar ve koltuklarınız sağlığınızı tehdit etmekten artık çıkar ve temizliğe kavuşursunuz. Koltuklarınızın korunmasını sağlayan bu işlemler detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Buhar makinamız sayesinde koltuklarınızın yüzeyi tamamen temizlenir ve bakterilerin %99,9 u ölür. Profesyonel ekibimiz makinanın buhar seviyesini koltuk kumaşınızın türüne göre ayarlamaktadır. Bu sayede buharlı koltuk yıkama hizmetimizde koltuğunuzun zarar görmesi, renginin solması veya yıpranması gibi durumlar söz konusu olmaz.

Buharlı koltuk yıkamasında yüksek sıcaklığa sahip olan buhar koltuk yüzeyine püskürtülmektedir. Bu sayede koltuğunuz yer alan mikroskobik canlılar ve kir arasında kalan boşluklara da tamamen temas edildiğinden dolayı en zor görülen alanlar, köşeler, kıvrımlar daha temizlenmiş olur. Buharla yapılan koltuk temizliğimizde deterjana ihtiyaç duyulmaz, çünkü deterjanın çıkaramayacağı kirleri buharlı makinalarımız her zerresine kadar zaten çıkartmaktadır. Aynı zamanda buharlı makinalar ile yapılan temizlikler küçük çocuklar ve alerji hastaları için çok fazla pozitif yön bulunur. Çünkü hijyene çok önem verilmesi gerekilen bu durumda koltuk yüzeyine gözle görülmeyen bakterilerin de yok edilmesi gerekir. Mikroskop altında inceleme yapıldığında özellikle bu gruplardaki insanlara çok zararı dokunabilecek bakterilerin koltuklarda toplandığı görülebilir. Bu nedenle buharlı makinalarımız bu zararlı bakteri ve canlıların %99,9 oranında öldürmektedir. Bu oranlar kullanmış olduğumuz makinaların kanıtlanmış özelliklerinden gelmektedir. Sizlerde buharlı makinalar ile koltuklarınızın temizliğini yaptırmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Göktürk koltuk yıkama 02126798888 koltuk yıkama göktürk
Koltuk yıkatma