Yerinde Halı Yıkama – Profesyonel makineler ile kusursuz yıkama
Beğendim 🙂
5 (100%)
6 oy verildi.

Yerinde halı yıkama

Bir evde yada işyerinde yere yapıştırılmış halınız varsa temizliğine çok önem gösterin. Halıflexler mekanlarınıza çok değişik hava katabilmektedir. Bunun yanında daha sıcak ortamlarda oluşturabilmektedir. Genellikle kullanım amaçları mekanların daha temiz gözükmesini sağlamak içindir. Ama önemli olan görünüm değil Hijyen dir. Bu unutulmamalıdır. Firmamız evlere ve işyerlerinde bulunan halıları yerinde yıkama teknolojisine sahiptir. Bu işi halı yıkama fabrikasının  Hijyeni sağlıyacak olan yıkama ürünleri kullanılmalıdır. En önemli nokta ise kesinlikle uzman ekipler tarafından temizlikleri sağlanmalıdır. Bilinçsizce yıkanan halılar çok kötü sonuçlar doğurabilir. Yerinde yıkama yapılan halılar için kullanılan makinaların en önemli özelliği emiş güçleridir. Güçsüz bir makine durulama esnasında halıda fazlaca su bırakacaktır, buda kokuya neden olucaktır, bu nedenle firma seçimi yaparken çok dikkatli olunmalıdır.

Yere sabit halılarınız kirleri gizleyerek göze hoş bir görüntü verirken; mikrop, mite, akar cinsi zararlılarıda gizleyerek sağlığınız için ciddi tehlike oluştururlar. Kovalarla yada bezlerle yapmaya kalkıştığınız temizlik tamamen hayal ürünü bir temizliktir. Kesinlikle emiş gücü çok kuvvetli vakumlarla yıkanmalı bunun yanında gerekenveya işyerinize gelmesi gibi düşünün. Halı fırçalama makinesi ve halı durulama ve yıkama makinesi ile personellerimiz bulunduğunuz yere gelerek halıları yerinden kaldırmadan temizlerler. Temizlik işlemleri hijyen sağlayan özel yıkama şampuanları ile gerçekleştirilmektedir.

yerinde halı yıkama

yerinde halı yıkama

Bu işlemi her mevsim gerçekleştirebilmekteyiz. Emiş kuvveti yüksek olan makinelerimiz sayesinde halıların kirini ve verdiğimiz suları kolaylıkla halılarınızdan alırız. Yıkanan halıların kuruma süresi oldukça kısadır. Kısa zaman içerisinde halılarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yerinde halı yıkama firmalarımız

Hizmet bölgelerimiz : Adalar yerinde halı yıkama, Arnavutköy yerinde halı yıkama, Ataşehir yerinde halı yıkama, Avcılar yerinde halı yıkama, Bağcılar yerinde halı yıkama, Bahçelievler yerinde halı yıkama, Bakırköy yerinde halı yıkama, Başakşehir yerinde halı yıkama, Bayrampaşa yerinde halı yıkama, Beşiktaş yerinde halı yıkama, Beylikdüzü yerinde halı yıkama, Beyoğlu yerinde halı yıkama, Büyükçekmece yerinde halı yıkama, Beykoz yerinde halı yıkama, Çatalca yerinde halı yıkama, Çekmeköy yerinde halı yıkama, Esenler yerinde halı yıkama, Esenyurt yerinde halı yıkama, Eyüp yerinde halı yıkama, Fatih yerinde halı yıkama, Gaziosmanpaşa yerinde halı yıkama, Güngören yerinde halı yıkama, Kadıköy yerinde halı yıkama, Kağıthane yerinde halı yıkama, Kartal yerinde halı yıkama, Küçükçekmece yerinde halı yıkama, Maltepe yerinde halı yıkama, Pendik yerinde halı yıkama, Sancaktepe yerinde halı yıkama, Sarıyer yerinde halı yıkama, Silivri yerinde halı yıkama, Sultanbeyli yerinde halı yıkama, Sultangazi yerinde halı yıkama, Şile yerinde halı yıkama, Şişli yerinde halı yıkama, Tuzla yerinde halı yıkama, Ümraniye yerinde halı yıkama, Üsküdar yerinde halı yıkama, Zeytinburnu yerinde halı yıkama

Sandalye Yıkama - Şok fiyatlarla yıkama burada
Nişantaşı Koltuk Yıkama - Vip koltuk, yatak, sandalye ve stor perde yıkama