Yakuplu Koltuk Yıkama
Beğendim 🙂
5 (100%)
2 oy verildi.

Yakuplu Koltuk Yıkama Ve Sandalye Yıkama
İstanbul’da Yakuplu Mahallesinde hizmet veren Yakuplu koltuk yıkama ile yapacağımız bahar temizliği daha temiz olacak. Koltuk temizliği oldukça kolay gibi görünen ama püf noktalarına dikkat edildiğinde hiç de öyle olmayan eşyalarımızdır. Koltuklar tüm gün kullanıldığı için kıyafetlerimizle gelen tozlar, mikroplar koltukların içine girip orada birikecektir. Koltukları temizlerken derinlemesine bir temizlik yapmazsak bu temizlikte yapacağımız tek şey koltuğun derinlerinde bulunan kirlerin daha da derine inmesini sağlamak ve içinden çıkılmaz bir halle getirmek olacaktır. İşte bu aşamada İstanbul Koltuk Yıkama firmasının temizlik servisi devreye girecektir ve koltuklarımız ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde evimizdeki yerlerini alacaklardır. Ayrıca bu firma sandalyelerimizi de Yakuplu sandalye yıkama servisi ile tertemiz hale getirecektir.

yakuplu koltuk yıkama

yakuplu koltuk yıkama


Yakuplu Yatak Yıkama İle Hijyen Evimizde
Yataklarımız evimizde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalarımızdır. Tüm gece üzerinde yattığımız için hem daha çok kirlenmekte hem de daha fazla temizliğe ihtiyacı olacaktır. Yataklarımızı bizim sağlıklı bir şekilde temizlememiz mümkün değildir. Yaylı ve havalandırmalı yataklar oldukça ağırdır ve temizlik sırasında da yayların bozulmaması için ve hava deliklerinin kapanmaması için dikkat edilmelidir. Bu konuda Yakuplu yatak yıkama servisine sonuna kadar güvenerek yatağımızı teslim edebiliriz. Burada yatağımız en güzel şekilde temizlenip evimize bırakılacaktır.
yakuplu yatak yıkama

yakuplu yatak yıkama

Yakuplu Stor Perde Yıkamanın Püf Noktaları

Stor perdeler son zamanlarda artık evimizde klasik tül ve perdenin yerini almış gibidir. Storlar da sade renkli olanlar, desenli olanlar olarak farklı modellerdedirler. Storların temizlenmesi özel deterjanlarla ve dikkatle yapılmalıdır. Dikkat edilmezse ve doğru temizleyici kullanılmazsa perdelerimizin desenleri solabilir. Yakuplu stor perde yıkama bu konuda son derece dikkatli davranmaktadırlar. Perdelerimizi güvenerek onlara teslim edebiliriz. Sonuçlarına baktığımızda bunu doğru tercih olduğunu anlayacağız.

yakuplu halı koltuk yıkama

yakuplu stor perde yıkama

Firuzköy Koltuk Yıkama
Kazımkarabekir Koltuk Yıkama Şirketi