Murat reis mahallesi koltuk yıkama üsküdar
Beğendim 🙂
5 (100%)
1 oy verildi.

Evinizdeki Eşyalarda Titiz Temizlik
Temizlik herkes için önemlidir. Ancak evinizi ne kadar temizlerseniz temizleyin tek başınıza tam olarak başarılı olamayacağınız konular vardır. Bunlar konusunda profesyonel destek almak hem iş yükünüzü azaltacak hem de çok daha etkili bir temizlik sağlayacaktır. Koltuklar, perde, yatak ve sandalye gibi eşyalar ne kadar temizlediğinizi düşünseniz de en çok bakteri bulunduran yerlerdir. Tüm bunlarla gün boyu iç içe olduğunuzu düşünürseniz bunun tehlikeli olabileceğini fark edersiniz. Düzenli aralıklarla bu eşyaları profesyonel kişilere temizletmeniz bu tehlikeyi engelleyecektir. 1994 yılında kurulmuş olan İstanbul Koltuk Yıkama ilk olarak koltuk, halı ve sandalye yıkama amaçlıydı. Sonrasında İstanbul’un farklı mekanlarında şubeler açarak farklı hizmetler de vermeye başladı. Şubelerinden birisi de Muratreis’te bulunmaktadır.
İstanbul Koltuk Yıkama Muratreis Şubesi
Muratreis koltuk yıkama koltuklarınızın sadece temiz bir görüntüye sahip olmasını ya da güzel kokmasını sağlamıyor, aynı zamanda onların hijyene kavuşmasını da sağlıyor. Sürekli olarak vücudumuzla temas halinde olan koltuklar için hijyen oldukça önemlidir. Firmada yapılan koltuk temizliğinde kullanılan malzemelere dikkat edilir. Temizliği sağlamak uğruna koltuk kumaşını yıpratabilecek kimyasalları kullanmaktan kaçınırlar. Muratreis yatak yıkama da aynı şekilde düzenli aralıklarla yapılması gereken temizliği size sunmaktadır. Uyurken vücudunuzun mikroplara karşı daha açık, dirençsiz olduğu düşünüldüğünde yatak temizliğini önemi ortaya çıkacaktır.
Diğer Hizmetler
Muratreis sandalye yıkama ücretleri sandalye başına 5 TL olarak belirlenmiştir. Sürekli olarak kullanılan sandalyelerin hem hijyenik açıdan sağlıklı olması hem de kullanım ömrünün uzayarak güzel bir görünüme sahip olması için bu oldukça makul bir fiyat olarak görülmektedir. Bunun dışında normal perdeler için geçerli olmasa da Muratreis stor perde yıkama ile evde gerçekleştiremeyeceğiniz temizliği İstanbul Koltuk Yıkama ile gerçekleştirebilirsiniz.

Mehterçeşme koltuk yıkama
Namık kemal koltuk yıkama esenyurt