İnkilap koltuk yıkama
Beğendim 🙂
5 (100%)
1 oy verildi.

Koltuk Yıkama Hizmetleri
Koltuklar ev ve ya işyerlerinde üzerlerinde en çok zaman geçirilen eşyalardır. Hal böyle olunca zamanla kir, toz ve bakteri birikintileri koltuklarda yer etmeye başlamaktadır. Bunun yanı sıra koltuk döşemelerinin renginde solma, yıpranma ve koku gibi bir dizi problem yaşanmaktadır. Bu durumda belirli aralıklar ile koltukların derinlemesine kirlerden arındırılması gerekmektedir. Ancak evde yapılan temizlik işlemleri yüzeysel kalmaktadır. Yüzeyde biriken kirler su ile ıslatıldığında daha de derinlemesine işleyerek koltuklarda bakterilerin yerleşmesine sebep olmaktadır. Koltuk temizliği konusunda %100 hijyen sağlamak için mutlaka profesyonel bir yardım alınmalıdır. Bu noktada İstanbul İnkılap koltuk yıkama firması ile iletişime geçilmelidir. Bu alanda uzmanlaşmış ve rüştünü ispatlamış firmalar, üstün temizlik ürünleri ve modern vakumlu endüstriyel temizlik ekipmanları ile oturma gruplarına zarar vermeden en iyi temizliği sağlamaktadır.
Tek Kişilik Ve Çift Kişilik Yatak Yıkama
İstanbul İnkılap yatak yıkama tek kişilik ve çift kişilik ortopedik yatakları yerinde yıkayarak iç yüzeylerinde ve kumaş derinliklerinden bakterilerin arındırılmasını sağlamaktadır. Yatak yüzeylerinde yaşayan mayt(akar) adı verilen bakteriler kumaş yüzeylerde zamanla yer etmektedir. İnsan vücudundaki deri döküntüleri, kir ve tozdan beslenerek, sıcak ortamlarda yaşama alanı bulan bu bakteriler zamanla cilt ve solunum hastalıklarına neden olarak sağlığı olumsuz etkilemektedir.
Sandalye Ve Perde Kumaşlarının Temizliği
İnkılap sandalye yıkama hizmetleri İstanbul İnkılap mahallesinde hızlı ve yerinde hizmetler vermektedir. Yemek masası sandalyeleri, mutfak masası sandalyeleri gibi kumaş yüzeylere sahip döşemeli sandalyelerin temizliği en iyi şekilde yapılmaktadır. Sandalyelerin oturma yeri ve yaslanma yeri uygun temizlik ürünleri ve yıkama işlemleri ile derinlemesine temizlenmektedir.
İnkılap stor perde yıkama hizmetlerinde stor perdelerin fonksiyonel özellikleri ve hassas kumaş dokuları göz önünde bulundurularak özenli ve itinalı bir temizlik işlemi ile yıkanmaktadır. Uygun kurutma ve buharlı ütüler ile perdeler ilk günkü temizliğine ve görünümüne kavuşmaktadır.

İncirtepe esenyurt koltuk yıkama
Karabayır koltuk yıkama Esenler