Feneryolu koltuk yıkama hizmetleri
Beğendim 🙂
5 (100%)
5 oy verildi.

Feneryolu Yıkama Hizmetleri
Ev ve ofis eşyalarını elle temizlemek bazen yeterli olmayabilir. Bu nedenle yıkama hizmetlerimizden yararlanarak yeterli temizlik performansına ulaşabilirsiniz. Hem temiz hem de hijyenik koltuklar için Feneryolu koltuk yıkama hizmetleri oldukça tercih edilmektedir. Koltuk yıkama işlemi büyük bir özen gerektirir. Aksi halde koltuklarınız zarar görebilir. En kaliteli koltuk yıkama hizmetlerinden yararlanarak koltuklarınızın ilk görünümüne profesyonel şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Feneryolu yatak yıkama hizmeti ile hem tekli hem de çiftli yataklarınızın kısa sürede hijyenik ve temiz hale gelmesi sağlanmaktadır. Feneryolu sandalye yıkama hizmetinden sonra ise sandalyelerinizi tertemiz olmuş biçimde keyifle kullanabilirsiniz. Feneryolu stor perde yıkama ile perdeleriniz hiç zarar görmeden yıkanıp temizlenmektedir. Bu yıkama işlemleri yaşam alanınıza mükemmel bir şıklık katacak ve sizleri mutlu edecektir. Dileyenler halı yıkama işlemlerinden de kolaylıkla yararlanabilirler.
Yıkama Hizmetleri Nasıl Yapılmaktadır?
Yıkama hizmetleri son teknoloji ürünleri ve özel kimyasallar ile özenle yapılmaktadır. Profesyonel ekip bu konuda büyük titizlikle çalışmaktadır. Yüksek buhar gücünün kullanılması ürünlerdeki tüm lekelerin yok olmasını sağlamaktadır. Püskürtme, fırçalama gibi birçok farklı teknikler yıkama hizmetlerinde kullanılmaktadır. Eşyalara zarar verebilecek hiçbir ürün kullanılmamaktadır.
Yıkama Ücretleri
Sandalye yıkama 5 TL, çekyat yıkama 40 TL, koltuk takımı yıkama 100 TL, ikili yatak yıkama 50 ve tekli yatak yıkama ise 35 TL olarak karşınıza çıkmaktadır. Sizler de kusursuz yıkama hizmetleri sayesinde yepyeni görünüm kazanmış ev eşyalarına sahip olmak istiyorsanız en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz yerinde yıkama işlemlerini tercih ederek eşyalarınızın yeri değiştirilmeden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Tüm yıkama işlemlerinden alışveriş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler, oteller, ofisler gibi daha birçok yer yararlanabilir. Haftanın her günü bu işlemlerden yararlanma fırsatınız bulunmaktadır.

Hürriyet koltuk yatak stor perde yıkama
Gürpınar koltuk yatak yıkama