Esenyurt kıraç koltuk yıkama
Beğendim 🙂
5 (100%)
4 oy verildi.

Esenyurt Kıraç Koltuk Yıkama
Yaşam alanlarımız olan evlerde en önemli konulardan birisi de hijyendir. Çoğu zaman özenli bir şekilde yapılmayan temizlik işlemleri zamanla insan sağlığını tehdit edecek boyutlara ulaşmaktadır. Yoğun iş hayatı sebebi ile yeterli ve özenli bir şekilde yapılmayan temizlik işlemleri özellikle çocukların sağlıkları konusunda risk oluşturmaktadır. Koltuk temizliği ise en dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesidir. Evlerde en çok vakit geçirilen alanlardan olan oturma grupları temiz gibi gözükse de gözle görülmeyen bakteriler, toz ve lekeler ile mücadele etmek içim mutlak suretle profesyonel vakumlu ekipmanlar ve temizlik ürünleri kullanan alanda öne çıkmış firmalar tarafından sağlanmalıdır. İstanbul’un konut sayısı en fazla semtlerinden birisi de Kıraç olmaktadır. Bu noktada civardaki konutlara en iyi ve en hızlı hizmetleri veren Kıraç koltuk yıkama şirketleri arasında öne çıkan bir firma olan İstanbul temizlik şirketi, en kaliteli hizmetleri müşterilerine sunmaktadır.
Yatak Ve Kumaş Yüzeylerin Temizliği
Evlerde yastık, yatak, perde gibi yüzeylerde gözle görülmeyen birçok bakteri yaşamaktadır. Mayt (Akar) adı verilen bakteri türü ise bu yüzeylerde insanların deri döküntüleri ile yaşayan canlılardır. Ancak ne yazık ki bu bakteriler evdeki temizlik yöntemleri ile çözülememektedir. Bu noktada Kıraç yatak yıkama firmaları maytlar ile en iyi mücadele yöntemi olan vakumlu ekipmanlar, uygun temizlik ilaçları kullanılmaktadır. Yoğun kimyasal içeren deterjanlardan mümkün mertebe kaçınılması gerekmektedir. Yatak yüzeylerinde hassas temizlik sağlayan ürünler tercih edilmektedir.
Kıraç Perde Temizliği
İstanbul Kıraç bölgesinde tüm mahalle ve sokaklarda Kıraç sandalye yıkama işlemini en iyi şekilde yerine getiren cihazlar kullanılmaktadır. Sandalyeler sürekli kullanımda döşemelerde leke, renk solması ve bakteri birikmesi gibi problemler yaşatmaktadır. Kıraç stor perde temizliğini üstlenen firma arayışında olan kişiler firmamız ile iletişime geçerek stor perde, fon perde, tül perde, panel perde gibi tüm perde türleri farklı temizlik operasyonları ile temizlenmektedir. Perde yüzeylerinde deformasyona yol açmadan en hassas şekilde temizlik işlemleri yürütülmektedir.

Tepecik koltuk yatak stor perde yıkama
Hürriyet koltuk yatak stor perde yıkama