Cevizlik Koltuk Yıkama Hizmetleri
Beğendim 🙂
5 (100%)
2 oy verildi.

Cevizlik Koltuk ve Sandalye Yıkama ile Eşyalarımız Tertemiz

Evlerimizde ve çalışma alanlarımızda kullandığımız eşyalar belli bir süre sonra kirlenmeye başlamaktadır. Hem görüntüsü hem de kokusu temizlik yapmayı gerektirmektedir. Koltuklarımız ve sandalyelerimiz artık mikrop yuvası haline gelmiştir. Bu durumda koltuk ve sandalyelerimizin temizliğinin yapılması gerekmektedir. Biz bu temizliği yaptığımızda belli bir aşamaya kadar temizliklerini yapabiliriz. Derinlemesine ve tam bir temizlik yapılabilmesi için koltuklarımızı Cevizlik koltuk yıkama servisine vererek temizletebiliriz. Evimize gelen temizlik şirketi koltuklarımızı derinlemesine yıkayarak tertemiz yapıp aynı zamanda kokusu mis gibi olacak şekilde bize eşyalarımızı teslim etmektedirler. Aynı şekilde evimizdeki sandalyeleri de Cevizlik sandalye yıkama ile aynı şekilde koltuklarda olduğu gibi derinlemesine yıkatabiliriz. Eşyalarımızı gözümüzün önünde yıkayıp bize tertemiz teslim etmektedirler.
Cevizlik Yatak Yıkama ile Sağlıklı Hayat

Bütün gece üzerinde mışıl mışıl uyuduğumuz yataklarımız günün yarısını üzerinde geçirmemizin verdiği bir etki ile oldukça kirlenmektedir. Görünüşte çok kirli görünmese de aslında yataklarımızın derinlerinde tozlar ve mikroplar bulunmaktadır. Bu derinlerde bulunan tozları ve mikropları bizim günlük temizlikte temizleyip çıkarmamız mümkün değildir. Bu sebeple yataklarımızın temizliği konusunda bize en yakın olan Cevizlik yatak yıkama servisinden yardım alabiliriz. Yataklarımızı derinlemesine temizleyerek oldukça iyi bir sonuç çıkarmaktadırlar. Yatakların temiz olması bizim için evdeki diğer eşyalardan daha önemlidir. Temiz yatak temiz ve sağlıklı uykular demektir.

Cevizlik Stor Perde Yıkama ile Perdeler Tertemiz

Perdelerimiz evlerimizde oldukça fazla kullandığımız ve temiz olunca evimizin de temiz göründüğü eşyalardır. Perdelerimiz eskiden tül perde iken çamaşır makinesine atıp yıkayıp asardık ve böylece temizlenirdi. Şimdilerde kullandığımız stor perdelerin evde temizliği mümkün değildir. Bu sebeple stor perdelerimizi Cevizlik stor perde yıkama ile yıkattığımızda tertemiz bir şekilde bize teslim edilmektedir.

Göztepe Koltuk Yıkama - Yatak sandalye halı yıkama
Yeşilköy koltuk yıkama %50 ye varan indirimler