Beylerbeyi Koltuk Yıkama Hizmetleri
Beğendim 🙂
5 (100%)
6 oy verildi.

Boğazın İncisi Beylerbeyi De Temizlik Hizmetinde Tercihini Yaptı

Boğaziçi’nin Anadolu yakasında, Kuzguncuk ile Çengelköy arasında kalan, İstanbul’un en eski ve en seçici semtlerinden biri olan Beylerbeyi’nde de İstanbul Koltuk Yıkama firmasının gerçekleştirdiği hijyen ve temizlik rüzgarı hız kesmeden esmeye devam ediyor. Beylerbeyi koltuk yıkama konusunda, gerek derinlemesine temizlik gerekse kimyasal malzemeler yerine doğal temizlik malzemeleri kullanarak müşterilerine sağlıklı çözümler bulan firma tarafından sunulan tüm destek ve öneriler doğrultusunda hem daha uzun süre korunabilen bir temizliğe kavuşmuş oldu, hem de sağlıklı yaşam konusunda bilinçlenmiş oldu.

Her Mevsim Ayrı Güzel, Her Mevsim Ayrı temiz

Temizliğe oldukça önem veren, geleneksel alışkanlıkları ile mevsimsel geçişler öncesi ev temizliğine dikkat eden Beylerbeyi Yatak yıkama konusunda gelişmiş çözümlerle de tanışmış oldu. Talep edilen hizmetin sonucunda verilen adrese giden uzmanlar tarafından her tür kir, leke ya da koku için ayrı bir temizleme malzemesi ve uygulama ile tüm sorunlara anında çözüm getirmektedir. Özellikle evde yaşayan hayvanların belli dönemlerde tüy dökme, deri atma gibi özellikleri nedeniyle başta yataklar olmak üzere evin genelinde bir hayvan kokusu oluşmaktadır. Bu kokunun en etkili şekilde çıkartılması için detaylı bir temizlik gerekmektedir.

Mekan temizliklerinde, Tarihi Eşyalara Özel Çözümler Gerekir

Beylerbeyi, Boğazın tüm güzelliğini barındırmasının yanında, tarihi evleri ile de dikkat çeker. Bu cumbalı evlerde bulunan yaşanmışlığın işareti olan tarihi mobilyalar da özellikle denizden gelen rutubet, tuz, toz ve baca dumanından çıkan islerle hızla kirlenir. Bu tarihi mobilyaları temizleyip ilk günkü temizliğine, parlaklığına kavuşturmak kişilere olduğu kadar tarihe olan saygının da bir göstergesidir. Boğazın önemli bir noktasında bulunan Beylerbeyi Sandalye Yıkama hizmetinin yanında detay çözümler de sunan İstanbul Koltuk Yıkama müşteri memnuniyetini de üst düzeyde tutmaktadır. Pencerelerin açılması ile birlikte hızla kirlenmeye başlayan ve kısa sürelerle temizlenmeye ihtiyaç duyan perde ve storlar da çözüm beklemekteydi. Beylerbeyi Stor Perde Yıkama konusunda yapmış olduğu kalıcı çözümlerle farkını hissettiren İstanbul Koltuk Yıkamanın kaliteli hizmetinden de son derece memnun olmaktadır.

Bostancı Koltuk Yıkama - %50 ye varan indirimler
Barbaros Koltuk Yıkama Şirketi