Güngören Koltuk Yıkama

Güngören Koltuk Yıkama

Güngören koltuk yıkama şirketimiz 94 yılından beri faal bir şekilde hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetlerin kalitesi tartışılmıyacak kadar özeldir. Bunun yanında diğer temizlik hizmetlerimizde vardır. Bunlar yatak, sandalye ve yerinde yıkama ve temizleme hizmetleridir. Sektörün en bilinen firması olarak her zaman özellikle koltuk alanında öncülük yaptık ve taklit edildik. En iyi yaptığımız iş olan koltuk yıkama alanında biz kalitemizden ödün vermiyerek her zaman en iyi deterjanları ve en iyi makineleri kullanarak kusursuz hizmeti size sunmayı görev edinmiştir.

Koltuk yıkama hizmeti alırken ister istemez çok düşünürüz. Acaba bu firma koltuklarımı temizleyebilir mi? Acaba bu firma koltuklarıma zarar verir mi? Personelleri düzgün insanlar mıdır? Makineleri kalitelimidir? Bu soruları çoğaltmak mümkündür. Firmamızdan hizmet aldığınızda bunların hiç birini düşünmenize gerek yoktur.

Güngören koltuk yıkama firmamız koltuklarınızı mükemmel temizliği kavuşturur bundan hiç şüpheniz olmasın. Firmamızın kullandığı ürünler koltuklarınıza kesinlikle zarar vermez(10 senedir periyodik olarak yıkadığımız koltuklar var hiç bir deformasyona uğramadı.). Personellerimiz tamami ile kefil olabiliceğimiz tarzda, işini düzgün yapan, müşteri ilişkilerine azami gayret gösteren insanlardır. Makinelerimizin ise tümü Almanya ve İtalya dan ithal edilen, sektörün en iyi makineleridir.

Firmamıza koltuk yıkattığınız zaman kafanızda hiç bir soru işareti kalmaz. Verdiğiniz kararın doğruluğunu kutlar, koltuklarınızın yeni halini gördükçe mutlu olursunuz. Sormak istediğiniz her türlü soruyu memnuniyetle cevaplarız. Detaylı bilgi ve randevu talepleriniz için lütfen bizi arayın.