Bahçelievler yıkama şubemizde bulunan 3 ekip ilçe sınırları dışındada hizmet sunmaktadır. Sadece ilçenizde çalışan bu ekip sayesinde çoğu zaman aynı gün dahil olmak üzere en yoğun zamanlarda dahi kolaylıkla randevu alabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarımızın yanı sıra, en önemlisi biz kesin Hijyen sağlıyoruz. Bizim için en önemli şey İnsan sağlığıdır. Şirket olarak her zaman bu sorumluluk bilinci ile yıkama yapmaktayız. Eğitimli personellerimizle evlerinizde sizlere kesin sonuç sunuyoruz.

Bahçelievler koltuk yıkama olarak sizlerin en değerli ev eşyanız koltuklarınızı çok uygun fiyatlara yıkamaktayız. İstanbul piyasasında en uygun fiyatı veren firmamız koltuklarınızı ilk günkü gibi yaparken sizlerin cebini de düşünmektedir. Temizleme işlemini yaparken hem daha iyi temizleyecek hem de koltuğa zarar vermeyecek yöntemler kullanılır. Temizleme işleminden önce koltuk üzerinde olan tozlar alınır ve sonra özel anti bakteriyel ve bitkisel köpük ile kirlerin en derinlemesine nüfus edecek şekilde koltuğa sürülür. Kullanılan köpük sebebiyle koltuğunuzu yıpratacak hiçbir işlem olmamakta ve kirler tamamen çıkmaktadır. Belli bir süre sonra bekledikten sonra sanayi tipi vakumlu köpük çekme makinesi ile tüm köpükleri temizliyoruz. Bu işlemle beraber tüm lekeler köpük sayesinde üste çıkmakta ve makine sayesinde tüm köpükler lekeler ile beraber tamamen makine içerisine çekilmektedir.

Yapılan bu işlem sonrasında koltuğun cinsine göre 4 saat ile 10 saat arasında tamamen kurumaktadır. Ayrıca bu yöntem sayesinde koltukta bulunan sigara kokusu, ter kokusu ve kirlenme dolayı oluşan kir kokusu tamamen çıkmaktadır.