Şirinevler koltuk yıkama firmamız bir çok hizmeti bir arada sunmaktadır. Bu hizmetlerin başlıcaları koltuk, yatak, sandalye ve yerinde halı yıkama hizmetidir. Vermiş olduğumuz bu hizmetlerin tümünde ithal yıkama ürünleri kullanılmamaktadır. Bunun yanı sıra kullanılan yıkama makineleride genellikle Alman Karcher markasının ürünleridir.

Tüm yıkamalarımıza azami önem göstermekteyiz. Her zaman kesinlikle en iyi yıkama ürünleri ile hizmet veriyoruz. Çalıştırdığımız personeller sadece ustalardan oluşmaktadır. Tertemiz koltuklarda oturmanın keyfini firmamız ile yaşayabilirsiniz.

Koltuk yıkama denildiğinde ilk akla gelen firmalardan olan kolay temizlik hizmetleri Şirinevler şubesi ile hizmetinizdedir. Çevre ilçeler ve şirinevler için özel olarak açtığımız bu şubemiz Pazar günleri dahil haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Şubemizin verdiği tek temizlik hizmeti koltuk değildir. Bunun yanında sandalye temizliği ve yatak temizleme hizmetleride verilmektedir.

Koltukların temizliği önemlidir. Nedeni ise evde en çok vakit harcanan eşya olmasıdır. Hangimiz koltuk üzerinde uyuklamamışızdır ki? Yatakların nevresimleri vardır, yatak ne kdr kirli olsada bu nevresimler mikropla temasımızı bi nebzede olsa engeller, ancak koltukları bir çoğumuz örtüsüz kullandığımız için ister istemez koltukta birikmiş mite ve bakteriye maruz kalırız. Buda ciddi hastalıklara neden olabilir. Bu doğrultuda senede en az 1 kere koltuk yıkatmak siz ve sevdiklerinizin sağlığını koruyacaktır. Firmamız her zaman hizmetinizdedir.