Anadolu yakasında merkez şubemiz olan kadıköy koltuk yıkama şirketimiz 365 gün kesinti yapmadan hizmet vermektedir. Boş zamanı az olan ülkemizde bayramlar dahil olmak üzere bizden hizmet alabilirsiniz. Tüm yakaya hizmet verilmektedir. En ekonomik fiyatlarla hizmet sunarken ters orantılı olarak en kaliteli hizmeti hedefliyor ve sizlere sunuyoruz. Vermiş olduğumuz bu hizmetleride şirketimizin garantisi altında veriyoruz. Biz kesin olarak müşterinin beğenmediği bir yıkamadan ücret almayız. Beğenilmeyen işler için kesinlikle 2. kez ücretsiz servis çıkarılmaktadır.

Profesyonel olarak 20 yıldır hizmet veren Kadıköy koltuk yıkama fabrikamız tüm servisleriyle hizmetinize hazırdır. Bu yazımıda size koltuk temizliğinin önemini anlatmaya çalıştık. Koltuk çok önemli bir eşyadır ve koltuk olmayan bir ev bulmak neredeyse imkansızdır. Pek çok açıdan fayda sağlamasına karşın koltukların en önemli faydalarından biri hiç kuşkusuz toz tutarak sağlık açısından mükemmel bir çözüm sunmasıdır.  Ancak zaman içerisinde kirlenen koltuk sağlık açısından fayda yerine zararlı olmaya başlar. Bu nedenle her koltuk belirli aralıklar ile yıkanmalıdır. Evin giriş kapısına yakın olan koltuklar daha çok kirlenir, az kullanılan odalardakiler ise daha az kirlenir. Bu nedenle koltuk yıkama işlemlerinde her koltuğun ihtiyacı farklı olabilir.

Koltuk temizleme çok önemli bir hizmettir. Koltuk yıkama firmaları halı ve koltuklarınızı en iyi ve en ekonomik şekilde temizler bu nedenle elde temizlik yapmak yerine bu firmalar aracılığı ile tmizlik yaptırmak hem çok ekonomik hem de pratik bir seçim olacaktır. Bu nedenle siz de yıkanmaya uygun olan ev eşyalarınızı uygun aralıklar ile yıkatmalısınız