Eyüp koltuk yıkama olarak sektörde 21. yılımızı doldurduk. Geçen zamanda hep üzerine koyarak bugunlere geldik. Şirketimizde şansa yer yoktur. Bizim firmamız garantili olarak hizmet verir. Müşteri kandırmak bizim micazımızda bulunmamaktadır. Personellerimiz uzun yıllardı firmamızda çalışan güvenilir kişilerdir. Kendilerini rahatça evlerinize alabilirsiniz. Bize tüm konularda güvenebilirsiniz. Hakkımızda hiç bir şikayet bulamazsınız, çünkü biz işi hakkı ile yaparız, bizim yaptığımız işlerden tüm müşterilerimiz memnundur, olur da memnun kalmaz iseniz biz bir servis daha yollarız evinize. 2. servisten kesinlikle ücret alınmaz. Koltuk yıkama firmaları genelde yaptıkları işin arkasında durmazlar ama bu iş bizde böyle değildir. 2. servisimizdende memnun kalmadığınız taktirde para iadenizi yaparak helalleşiriz.

Temizliğin önemini hepimiz çok iyi bilmekteyiz. Tüm hastalıkların kaynağı olan mikroplar evimizin dört bir yanını sararlar. Bu nedenle devamlı temizlik yaparız. Hijyenik ürünler kullanarak mikropları öldürürüz. Günlük kıyafetlerimiz makinelerde yıkanırken, fayans ve taş zeminlerimizi çamaşır suyu ile sileriz. Camları ayda bir kere temizler, çay bardaklarınıda belli zamanlarda çamaşır suyuna yatırırız.

Halıları halı yıkamacıya verir temizletiriz. Her şey tamam! Aslında her şey tamam değil diğer eşyalarınıa verdiğiniz önemi koltuklarınıza vermiyorsunuz. Çünkü kirlerini belli etmiyor dediğinizi duyar gibiyim. Koltuk temizliği sadece göze güzel gözüksün diye yapılmaz. Bu temizlik işlemindeki asıl amaç görmediklerimizin yani mikrop ve mite lerin temizlikleridir. Eyüp koltuk yıkama ekiplerimiz derinlemesine olarak koltuklarınıı temizlerler. Koltuklarınıza hakettiği değeri katmak için bizi arayın.