Beyoğlu koltuk yıkama olarak kesintisiz hizmet sunuyoruz. Bizim verdiğimiz hizmetle diğerleri arasında büyük farklar vardır. Kandırılmayın! Aldatılmayın! Bilinçsiz kişilere değerli koltuklarınızı emanet etmeyin. Sadece profesyonel koltuk yıkamacılar ile çalışın. Verdiğiniz ücretin karşılığını alabilmek için karşınızda kusursuz bir firma olmalıdır. Biz beyoğlu koltuk yıkama firmamızı en son teknoloji makineler ile servise yollarken kullandıkları deterjanlarıda insan sağlığını etkilemeyecek elit yıkama şampuanlarından seçiyoruz.

Firmamızın beyoğlu koltuk yıkama şubesinin koltuk yıkama işleminde, koltuk takımlarınızda var olan lekeleri ve içerisindeki tozlarının temizlikleri yapılmaktadır. Koltuk yıkama işleminde kullanılan temizlik malzemeleri, koltuk türlerine göre farklılık göstermektedir.

Koltuk yıkama temizliğinde kullanılan cihazlar da diğer koltuk yıkama işlemlerinden önce hijyeni ve temizliği sağlar. Bu temizlikler sırasında koltuk yıkama için çalışanlarımız özel bir ekip ve profesyonek temizlik araçları ile hizmetinizdedir.

Halı ve koltuk yıkama fabrikalarında halınız, tam otomatikli bilgisayarlı koltuk yıkama makinalarında , kendi halınıza özel kimyasal içermeyen şampuan ve özel bir program çerçevesinde yıkanmaktadır bu sayede her yıkamada kalıcı temizlik sağlanmaktadır. Koltuk yıkama işlemleri sonucunda , havalandırmalı bölüme alıyoruz ve adresize teslim ediyoruz. Bu sayede havalandırmalı odalarda nem barınmıyor ve temizlenmiş yıkanmış olan koltuklarınız çevresel etkenlerden korunmaktadır. Evinize koltuğunuz geldiğinde özel losyon kokusu ise önce işimize sonra size duyduğumuz saygının bir göstergesidir. Bizleri diğer firmalardan ayıracak en önemli özellikler ; koltuk yıkama temizliğinde saygılı bir personelimizin ve koltukları çok kısa bir sürede temizleyecek teknolojik tesislerimizin, aynı zamanda hızlı servis garantisi ve ekonomik ücretlerdir.