Koltuk yıkama Beşiktaş şubemiz garantili yıkama hizmetlerine bu yaz aylarındada devam ediyor. Kullanılan üstün teknoloji ürünü yıkama makinelerimiz yaz kış ayrımı yapmadan koltuklarınızı temizler. Kirler gider temizlik gelir, pis kokular gider mis kokular gelir. Koltuklarınız kirliyse yıkarız mis gibi yaparız. Bunun yanında yataklarınız, sandalyelerinizde yerinde yıkanabilirken, teknolojimiz sayesinde halılarınızda yerinde yıkama ile bambaşka bir çehreye sahip olabilir. Siz yeterki işi uzmanına bırakın. Biz gereken ne ise yaparız.

İstanbul koltuk yıkama hizmetimizde hiçbir zaman seçim yapmadan, ayırmaksızın ve fiyat farkı ortaya çıkarmadan İstanbul’un tüm bölgesine aynı kalite ve aynı hizmetleri vermekteyiz. Sizler için tertemiz koltuk takımlarına ulaşmak hayal değil, değerli koltuklarınıza gereken temizliği ve kaliteyi sizler için sunacağız.
Uzun zamanların vermiş olduğu bilgi birikimi ve zamanın bize katmış olduğu tecrübe ile, en aktif koltuk yıkama makinaları ve işinde uzman personel ekibiyle, bütün bunların yanında Avrupa’dan ithal doğa dostu tamamiyle organik detarjanlar, şampuanlar ve leke çıkarıcılar ile koltuklarınızı en kaliteli ve en temiz bir şekilde yıkamaktayız.

Sizlerin yapacağı tek şey sizlere sunmuş olduğumuz bu kaliteli hizmetin tadını çıkarmak olacaktır. Bizler koltuklarınıza gereken önemi ve hassasiyeti göstermekteyiz ve koltuklarınızın dilinden anlarız. Onları mikroplardan, bakterilerden ve inatçı lekelerden uzak tutarız.

Beşiktaş koltuk yıkama firmamızın var olduğu kaliteli teknik altyapısı ve hızlı servis hizmetleri ile İstanbul’un bir çok bölgesine koltuk yıkama ve temizleme hizmetleri vermekteyiz. Koltuk takımlarınızı evinizden aldıktan sonra, uygun bir şekilde paketleme yaparak fabrikamıza götürüyoruz. Son teknoloji ile genel anlamda koltuklarınızı yıkama, durulama, sıkma ve kurulama gibi farklı bölümlerden geçiyoruz ve son olarak paketleme yaparak adresinize teslim ediyoruz.Bizlere sadece bir telefon ile ulaşabilirsiniz.